pastamasin

Tiopepe
Postitusi: 20
Kokaõpilane
2009-02-17 17:32:05
on tekkinud soov soetada endale vändaga pastamasin. oskab keegi head ideed anda, kust seda osta võiks ja mida peaks jälgima masina ostmisel. tallinna kaubamajas nägin ühte, aga tundus kuidagi väike ja natuke kökats olema või kui kellegil on see konkreetne masin, et kas ajab asja ära.
Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2009-02-17 23:08:00
Mina olen näinud nii Kaubamajas kui Vararealiseerimiskeskuses kui veel kuskil, kõik on tundunud üsna ühesugused ja samas hinnaklassis. Endal läks tuhin enne mööda kui soetada jõudsin ;)
Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2009-02-18 08:25:04
Ma laenasin omale pastamasina, et testida, kas tegelikult ka kasutusse jääb. Selgus, et ei jäänud ja jäigi ostmata. Tore oli 1-2 korda teha, aga ei enamat...

http://www.perenaine.ee/

Kristel
Postitusi: 132
Abikokk
2009-02-18 09:08:22
Ostsin Stockmannist ja müügil seal ka praegu. Kasutanud olen paar korda nii, et ega ta eriti äratasunud ei ole..... Kui itaallasest sõber külas käis, siis loobus ka selle kasutamisest ja rullis tainast ning lõikas sealt ise sobivad kujundid nii, nagu ta ema ja vanaema pidid tegema :)
Marink
Postitusi: 48
Kokaõpilane
2009-02-18 10:36:22
Minul on ostetud Kaubamajast. Kuna olen käinud ka pastakoolitusel ja meie pere pastaroogasid väga armastab, siis leiab piisavalt kasutamist. Lastele meeletult meeldib abis olla just masina kasutamisel! ;)
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-08-02 15:29:14
Ma uuendaks pastamasinate teemat, kas nende puhul on ka mingid konkreetsed tootjafirmad, mida eelistada? Kas masinad on pmst kõik sarnased või on kuidagi erinevad tüübid? Ja mis hinnaklassis nad on?
Eedi
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2011-11-27 16:21:18
Nii,sellest teemast nii palju aega möödas.tõstaks uuesti üles.kas on kellelgi häid soovitusi anda selle masina ostmiseks.
Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2011-11-28 15:09:44
Mina ostsin umbes pool aastat tagasi Marcato Ampia. Ma muidu olen väga rahul, pole peale pastamasina ostmist kordagi enam pastat ostnud. Aga just eile pastat tehes panin tähele, et metall pastarulli vända juures on ära kulunud - nagu oleks vindi üle keeranud. Ma olen masinat küll palju kasutanud aga no poole aastaga ei tohiks ikka nii ära kuluda. Mul tšekki pole ka alles :(

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-07-04 11:00:37
Tõstan õigesse kohta, kuna tegemist on ikka pastamasina eriliigiga:
kaisu0:
Tere. Tahtsin küsida, et ehk keegi siit on kusagil juhtunud nägema makaroni valmistajat? Mitte pastamasinat, mis igalpool müügil on. Vaid midagi taolist: võib olla ka nö pressi kujul? Üks interneti pood on seda kunagi müünud aga viimane aasta vähemalt on see "puudub laost" ja kusagil poodides, Tartus, pole silma hakanud. Ette juba tänud.
Kas keegi oskab Kaisu0-d aidata?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2013-07-06 14:32:54
Kenwood Chefil on selline lisaseade, millega saab erineva kujuga makarone teha (pasta maker mitte pasta roller). Valikus on macaroni, spaghetti, rigatoni, tagliatelle ja large macaroni. Muud ei ole näinud.

Zap*