retseptide hindamine

Alberta
Postitusi: 48
Kokaõpilane
2008-11-21 20:58:55
võimalik, et see juba kuskil olnud siin arutlusel, aga siis uuesti: kas ei oleks mõtet panna retseptidele "tärne" või "punkte", mis oleks näha juba retseptide loendis. St, et neid paneks siis inimesed, kes kommenteerivad retsepti... No lihtsalt täna jälle selle valiku ees, et otsinguga tuleb mitu sarnast retsepti ja siis peab kõik ükshaaval lahti tegema, et näha, kas keegi on viitsinud neid kommenteerida/läbi proovida. Eks ise ikka vaatan sisu ja püüan teha valikut...
Mehu
Postitusi: 33
Kokaõpilane
2008-11-22 15:58:18
Ma olen ka sellise süsteemi poolt. Siis on palju lihtsam orienteeruda sarnastes retseptides. Või siis näiteks panna kuhugi juurde märge, et kas ja kui palju inimesi on mingit kirjutist kommenteerinud (praegu peab enne lingile klõpsama ja terve retsepti lahti tegema, et kommentaaride arvu näha).
Riinyke
Postitusi: 80
Kokaõpilane
2008-11-22 20:16:36
Mulle ka tärnikeste panemine ja nägemine meeldiks. Nõustun ka kommentaaride esiletoomisega.

Keegi pole patrioot tühja kõhuga.

Kairi
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2011-01-27 20:56:31
See on küll vana teemapüstitus aga ka mina näeksin hea meelega tärnisüsteemi. Samuti meeldiks mulle kui kommentaaridele ei peaks vajutama vaid nad oleks retseptiga samal leheküljel joone all. Mis teie arvate? Samas pean Pillele tegema suure komplimendi - kokandussõnastik on mul pidevalt kasutuses, eriti mis puutub UK/eesti/ladina keelsete nimede ristvõrdlusesse. Suur tänu!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-08-22 11:16:44
Kairi, see kokandussõnastiku võõrkeelsete vastete osa on hetkel vist veidi kehvemini kasutatav, kui ta vanasti oli, aga ehk muutub jälle lihtsamaks. (Aga kommentaarid on nüüd retsepti all kenasti). Retsepte saab nüüd kenasti hinnata - mille küll otseselt jagada punkte viiepallisüsteemis, aga vähemalt saab anda "thumbs up" või "thumbs down" hääle, ehk siis kas soovitada ka teistele või mitte. Seda saavad teha vaid sisseloginud registreeritud kasutajad ja ma väga-väga loodan, et te seda võimalust aktiivselt kasutate!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com