Härjasaba / veisesaba / lehmasaba kasutamine köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-30 21:12:49
Pille:
Pille:
Ma olen vahepeal kaks korda teinud veisesabaraguud, mis inspireeritud Tigu blogis olnud retseptist. Esimesel korral sõime niisama ja kartulipüreega (esimene foto), üleeilset laari lutsisime alustuseks niisama ja eile serveerisin koos juureselleripüreega (teine foto). Muide, veisesabaliha maitses VÄGA ka me 1a3k tütrele :P PS Saba oli ostetud neljapäeval ja Stockmannist :)
Sel korral jäid imeilusad ja ponksid veisesabajupid silma Stockmannis hoopis laupäeval. Ostsin kaks pakki. Kui neid kassalindile ladusin, siis märkasin, et minu ees olnud kahupäine keskealine meesterahvas oli lausa viis sabapakki kaasa haaranud. Minu sabu nähes noogutas tunnustavalt :) Ise tegime jälle ülalnimetatud veisesabaraguud, maitses endiselt hea..
Jälle Stockmann ja jälle laupäev ja jälle veisesabaraguu :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Britt
Postitusi: 24
Kokaõpilane
2013-12-14 16:20:37
Avastasin siit sabateema ja jagaks ka ühte eksootilisemat sorti üllitist. Väga meeldis see ananassimahlas hautamine - liha jäi hea pehma ja andis magusama maitse ilma suhkrutagi, mida vahel ikka aasiapärastesse toitudesse uhatakse.
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-03-29 14:42:42
Ka aastal 2014 saab saba Stockist laupäeviti. Aga seda nii umbes peale kella 11.00, sest sabad laoti välja just siis kui ma "igaks juhuks" veel viimase tiiru tegin poes. Tegelikult tahtsin hoopis nende oma maitsestatud kana (meie laste lemmik) - seda ei olnud ja ei pidanud tulema ka. Sai siis saba.
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2014-11-20 21:21:39
Tegin ka sabahautist, jube hea sai;) Nüüd pean mälu järgi hakkama meenutama, et mis ma sinna kõik siis panin:D Tahaks veel ju teha. Nii see on kui kohe üles ei kirjuta. Igaljuhul läks sinna veini ja leeme kurnasin pärast ära ja keetsin alla natuke. Ahjaa- sabatükid pruunistasin eelnevalt ahjus. [url=https://flic.kr/p/q87L1v]

Ilse köögis

<< 1 | 2 | 3 >