vahvliküpseti / vahvlimasin / vahvlipann

Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2010-12-03 19:43:50
Kekutan suurest elevusest, et jõuluvana käis varakult külas ja tõi Volta vahvliküpseti, mis on korra-paar kasutuses olnud- ehk täiesti uus minu jaoks- kõrbenud pole kusagilt (nagu ma muidu olen harjunud neid nägema :)). 73a väljalase ja väga uhke ja retro näeb välja. Isegi pass ja retseptid on kaasas. Vot siis rõõmu...

Lavendlimesi.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-03-30 09:36:29
Cherrys on täna Bomanni õhukeste vahvlite masin https://cherry.ee/imemaitsvate-vahvlite-saladus-bomanni-vahvlipress hinnaga 16.99, ei tea kas see on mõistlik asi? Kuidagi ei suuda otsustada ja järjekordset tolmukogujat ka ei viitsiks omale hankida.....
Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2012-03-30 15:10:20
Kinkisime ämmale sarnase juba hea mitu aastat tagasi. Ei mäleta, mis firma väljalase, aga analoogne küpsetaja. Alguses sai seda muidugi rohkem kasutatud, aga enamasti võetakse välja kord-paar aastas suvel - siis, kui mina ja mehe õed viitsime vahvliküpsetamise ette võtta :) Head vahvlid tulevad küll muidu!
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-10 13:40:09
Elina:
Tere Otsin seda vana head vahvliküpsetajat (Esta, Volta). Kui kellegil on pakkuda, võib minu meilile märku anda: elina0@hot.ee Elina
(Elina küsimus oli aastast 2011, aga tõstan igaks juhuks ikka siia). Mul aga küsimus kõikidele nendele naminamikatele, keda ma isiklikult natuke paremini tunnen. Ega keegi ei raatsi mulle nädalaks-paariks vahvliküpsetajat laenata? Testiks mõningaid retsepte, aga poodi ostma minna päris ei raatsi hetkel.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 >