KASEMAHL ja VAHTRAMAHL

Kristjan
Postitusi: 101
Abikokk
2011-04-09 16:30:24
Panin täna samuti kasemahla tilkuma. Lahendus elegantsem kui eelmisel korral: lisandunud on veidi pikem voolik ja auk anuma kaanes.
Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2011-04-10 16:43:34

Meile tõi kolleeg kontorisse 3 l purgi vahtramahla üle-eelmisel nädalal. Küll oli hea värskendav jook :)

Ma olen kasemahla lapsena joonud, aga vahtramahla ei mäleta, et oleks saanud varem...

Looduslaps
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2011-04-11 09:53:01
Oeh, jube on vaadata selliseid nikerdusi. Kasemahl -a komplekt, ostsin ka endale sellise, hea on kohe metsas käia! Loodus ei muuda trastiliselt meid ümbritsevaid hääli seda teeme vaid meie oma areneva tehnikaga!
Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2011-04-11 10:31:31
Looduslaps:
Oeh, jube on vaadata selliseid nikerdusi. Kasemahl -a komplekt, ostsin ka endale sellise, hea on kohe metsas käia! Loodus ei muuda trastiliselt meid ümbritsevaid hääli seda teeme vaid meie oma areneva tehnikaga!
Selle kastiga peab vähemalt kahekesi metsa minema :D

Ilse köögis

Looduslaps
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2011-04-12 03:24:15
nu täpselt, võta sõbrad/poeg/tütar/mees kaasa ja naudi seda mida loodus pakub. :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-04-12 08:51:40
Looduslaps:
Oeh, jube on vaadata selliseid nikerdusi. Kasemahla komplekt, ostsin ka endale sellise, hea on kohe metsas käia! Loodus ei muuda trastiliselt meid ümbritsevaid hääli seda teeme vaid meie oma areneva tehnikaga!

Looduslaps, ma võtan seda kommentaari veidi isiklikult.

Selleks, et enda tootele reklaami teha, ei pea teiste meetodeid maha laitma. Usun, et Ringvaate jms reklaamidest täitsa piisab, eks.

Kui koduaias on kased olemas, siis miks peaksin kalli raha eest oherdi ja sõela ja tilad ja kastid ostma ja tolle kastiga metsa vahele luusima minema (selmet kodus olevaid vahendeid taaskasutada)? Oleme oma kaskedega alati kenasti ümber käinud ja puupunni hiljem ette pannud, nii et usun, et ka mu kadunud vanaisa oleks igati rahul olnud.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2011-04-12 09:33:40

Looduslaps:
Oeh, jube on vaadata selliseid nikerdusi. Kasemahla komplekt, ostsin ka endale sellise, hea on kohe metsas käia! Loodus ei muuda trastiliselt meid ümbritsevaid hääli seda teeme vaid meie oma areneva tehnikaga!

Just, mina võtsin ka isiklikult! need puuämbrid ja kastid vajavad puid millest neid teha ja talvist hooldust, et nad ikka peaks ja taaskasutus plastmasspudelite näol on ikka palju puhtam ka.

Ilse köögis

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2011-04-12 09:48:22

Looduslaps:
Oeh, jube on vaadata selliseid nikerdusi. Kasemahla komplekt, ostsin ka endale sellise, hea on kohe metsas käia! Loodus ei muuda trastiliselt meid ümbritsevaid hääli seda teeme vaid meie oma areneva tehnikaga!

Kah nõus. Kujutasin just ette, kuidas ma selle asemel, et oma hoovis kasest või vahtrast meie pere jaoks traditsioonilisi vahendeid kasutades mahla ammutada, ostan suure puukasti, panen selle auto peale ja lähen paksu metsa, sest muidu ei ole asi ikka päris õige. Me jääme endiselt oma koduste puude juurde, nagu seda on teinud ka minu esivanemad aastakümneid.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-04-12 09:54:53
Vahemärkusena - kui kodus EI ole üldse plastmasstaarat, siis loomulikult on eelistatud klaas ja puit jms. Ma otseselt ei propageeri plastmassi kasutamist, lihtsalt on neid suuri pudeleid siia kogunenud aja jooksul ja nüüd hea võimalus ära kasutada.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2011-04-12 10:56:37
Looduslaps:
Oeh, jube on vaadata selliseid nikerdusi. Kasemahl -a komplekt, ostsin ka endale sellise, hea on kohe metsas käia! Loodus ei muuda trastiliselt meid ümbritsevaid hääli seda teeme vaid meie oma areneva tehnikaga!

Päris korralik "biznesplan":)

Läheb sinna ökoterrorismi kanti, ma ei taha teada selle oherdi läbimõõtu ja sellega puurimise vaevalisust, viimati tegin seda viisteist aastat tagasi kuna akudrelli ei olnud. Kui see ei ole puu piinamine, mis siis veel on? Samuti võib koos selle tilaga puusse taguda ka teiselt puult haiguse. Peale selle kastitäis ebavajalikku träna, millede tegemiseks on kõvasti puitu kulutatud.

Hinda ma igaks juhuks teada ei taha. Sama hästi võiks komplektis olla veel lisaks hobune ja vanker metsa sõitmiseks. Igasugusel rohelisel mõtlemisel peaks ikka mingid piirid olema ja tavalist rahateenimist ei ole mõtet sellega segi ajada.

Seda komplekti võiks reklaamida kui asja, millega saab proovida esiisade kombel midagi teha, aga kuidagi rohelisem või puusõbralikum see kindlasti ei ole, samamoodi nagu keskaegsed ravimeetodid näiteks ei tundu tänapäeval just kõige inimsõbralikumad.

Profa köögipool

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>