Kirsikivi ja õunasüdame eemaldaja jms

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-02-03 19:25:42
Pille:
Minul on see südamikueemaldaja ainult. Imehea visuaalselt kaunite ahjuõunte valmistamiseks :) Kui tahan sektoreid, siis lõikan ise!
See on Sul kindlasti mingi kapitalistlik vidin ja siitkandi ostukohta soovitada ei tea? Ma pole ise kusagil märganud või pole otsida osanud.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-02-04 09:15:50
Fre:
Pille:
Minul on see südamikueemaldaja ainult. Imehea visuaalselt kaunite ahjuõunte valmistamiseks :) Kui tahan sektoreid, siis lõikan ise!
See on Sul kindlasti mingi kapitalistlik vidin ja siitkandi ostukohta soovitada ei tea? Ma pole ise kusagil märganud või pole otsida osanud.
Ma ei tea, kuidas on praeguses olukorras lood, aga paar aastat tagasi tuli Koduextrast ostes valida lausa 3 erineva vahel. Eks igas teises korralikus kodutarvete osakonda omavas poes peaks ka olema. Kuigi, näiteks, melonilusikad on kadunud nagu tina tuhka, niiet ma ei imestaks...

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2011-02-04 09:37:50
Neid õunasüdamike eemaldajaidon mitmes poes. :) Koduextras, Novaluxis, Kaubamajas, Maximas.. Usun et ka teistest kodukaupu müüvates poodides.
Katariina13
Postitusi: 10
Kokaõpilane
2011-02-04 14:39:17
Minul on Tupperware oma, õunasüdame eemaldaja. Hästi huvitav idee on Tupperwarel, kuidas selle sama riista abil annab teha ka maitsvaid ahjukartuleid - teen keskmise suurusega piklikule kartulile sellega augu sisse ja sinna siis oma soovile vastavalt, kas siis singiriba rullikeeratuna, maitseks keskele maitsetaime oks/vars, singi sisse veel juusturiba. Siis ahju ja sööma :)
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-02-04 19:23:21
Tänud soovitajatele, selgub et minu otsitav toode ei olegi mingi peen riistapuu mille ümber saab lärmi lüüa vaid tavaline sodipoe kraam ;). Aga tegelikult pole kilakolapoodidesse tõesti pea aasta aega sattunud.
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-02-07 14:52:59
Kusjuures Stockmannis polnudki endiselt ühtegi melonilusikat. Aga need Oxo õunalõikurid olid popid, päris otsa hakkasid saama riiulist juba.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

M2ngutibi
Postitusi: 17
Kokaõpilane
2011-07-12 18:28:02
Mina täna proovisin siis kirsikive eemaldada kirjaklambri abiga. väga edukalt toimis asi ja sai palju kiiremini kui noaga urgitsedes
Kodukana
Postitusi: 78
Kokaõpilane
2011-10-25 15:19:33
kellelgi on kogemusi sellise riistapuuga? hetkel suur kotitäis õunu ootamas, ja käsitsi koorimine ning viilutamine ja sisikonna eemaldamine ei ahvatle üldse nuga võtma..
Dee
Postitusi: 360
Abikokk
2011-10-26 12:45:38
Kodukana:
kellelgi on kogemusi sellise riistapuuga ? hetkel suur kotitäis õunu ootamas, ja käsitsi koorimine ning viilutamine ja sisikonna eemaldamine ei ahvatle üldse nuga võtma..
Tere. Siin teemas: http://www.nami-nami.ee/foorum/viewtopic.php?id=2550&p=1 on Hulda õunakoorijast paaril lehel räägitud ja osadel on ka kogemusi. Loodan, et on abiks. :)
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-10-27 11:09:28
Meil ka siis see Hulda õunakoorija olemas. Tore mänguasi, mõned vead ka, näiteks erikujuliste või muidu veidrate-sopiliste õuntega on probleeme. Ja mõned taliõunad on nii tihked, et neid annab sinna orgi otsa pista. Kui poest ostetud veatuid õunu kasutada, siis ei juhtu vast midagi.

Zap*

<< 1 | 2 | 3 >