"Must see"- kohvikud ja poed provintslase jaoks

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-10-31 13:36:56
Shoppaja:
Shoppaja:
Mina soovitaksin kohvikut La Strada, kus on täitsa mõnus õhkkond ja sõbralikud hinnad. Käin seal päris tihti ja mulle meeldib :)
Siin internetis surfates avastasin et selline sait nagu www.....ee pakub just sama kohviku kohta diili :D
Kas keegi oskaks muidu arvata, miks Lasnamäel asuv armeenia šašlõkibaar end kohvikuks nimetab ja miks nad on endale sellise itaaliapärase nime võtnud? Oleks siis veel mingi pizzaurkaga tegu, saaks nimest arugi.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-10-31 17:38:57
Netcat:
Shoppaja:
Shoppaja:
Mina soovitaksin kohvikut La Strada, kus on täitsa mõnus õhkkond ja sõbralikud hinnad. Käin seal päris tihti ja mulle meeldib :)
Siin internetis surfates avastasin et selline sait nagu www.....ee pakub just sama kohviku kohta diili :D
Kas keegi oskaks muidu arvata, miks Lasnamäel asuv armeenia šašlõkibaar end kohvikuks nimetab ja miks nad on endale sellise itaaliapärase nime võtnud? Oleks siis veel mingi pizzaurkaga tegu, saaks nimest arugi.
Hea point, Netcat. Mind aga paneb kulmu kergitama see imeline kokkusattumus, et registreerumisel enda nime saladuseks jätnud Shoppaja _juhuslikult_ sattus sellele www....ee lehele ja juhuslikult arvab, et kõik saarlased-tartlased-pärnakad-jõhvikad-jt, kes üle tüki aja pealinna satuvad, peaksid suuna peene nimega kesklinnast üsna kaugel asuva šašlõkibaari peale võtma :D :D (Ma igaks juhuks võtsin tolle veebilehe aadressi ära, salareklaam lihtsalt - ma küll ei saa aru, kas šašlõkikohvikule või veebilehele :).

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kaur
Postitusi: 5
Kokaõpilane
2011-11-15 12:31:31
Netcat:
Kas keegi oskaks muidu arvata, miks Lasnamäel asuv armeenia šašlõkibaar end kohvikuks nimetab ja miks nad on endale sellise itaaliapärase nime võtnud? Oleks siis veel mingi pizzaurkaga tegu, saaks nimest arugi.
Turundus... vastavalt sihtgrupile. Vene rahvale meeldib kõik Itaaliaga seonduv. Ma muide arvan, et see (või mõni sarnane) koht võib provintslase jaoks "must see" olla küll. Tuled, no näiteks, Muhumaalt või Väimelast, armeenlast oled näinud ainult telekast - siis on need Lasnamäe baarikesed kindlasti külastamist väärt. Näed pealinna elu-olu teistsuguse külje pealt ka.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-02-08 09:01:38
Ma lisaks siia nimekirja Viru tänava alguses oleva tillukese Vertigo kohvipoekese, Vertigo Gourmet Deli & Café (link viib nende Facebooki lehele) - mõnusad saiakesed, hea kohv ja väga euroopalik atmosfäär :) Hea koht kiireks kohviks-saiakeseks, mitte pikaks istumiseks.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2012-02-08 19:18:35
Kas kellelegi siin tegelikult ka Coco kohv meeldib? Mul oli hiljuti päris vilets kogemus nende cappuccinoga. Pole küll tegelikult tükil ajal cappucinot kuskil tellinud ka, aga kui mul see veel kombeks oli, siis sai küll pea igalt poolt paremat.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-02-08 22:38:32
Ei ole seal kunagi kohvitanud, aga mulle väga meeldib nende ürdi-küüslaugu baguette. Võin kohe käigupealt lihtsalt otsa "maitsta".

Zap*

<< 1 | 2 | 3 >