Kaur

Postitusi: 5

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2015-07-10 03:43:51
Käisime täna Kadrioru omas. Söök oli üldiselt lihtsalt hea. Teenindus - meeldiv. Vene hõng on kergelt juures, aga no las ta olla. Aga laste pasta bolognese oli parim, mida Eestis lastele tehakse! Päris lihaga ja imemaitsev. Külastajaid oli täna küllaga. Mingu neil hästi!
2011-11-15 12:31:31
Netcat:
Kas keegi oskaks muidu arvata, miks Lasnamäel asuv armeenia šašlõkibaar end kohvikuks nimetab ja miks nad on endale sellise itaaliapärase nime võtnud? Oleks siis veel mingi pizzaurkaga tegu, saaks nimest arugi.
Turundus... vastavalt sihtgrupile. Vene rahvale meeldib kõik Itaaliaga seonduv. Ma muide arvan, et see (või mõni sarnane) koht võib provintslase jaoks "must see" olla küll. Tuled, no näiteks, Muhumaalt või Väimelast, armeenlast oled näinud ainult telekast - siis on need Lasnamäe baarikesed kindlasti külastamist väärt. Näed pealinna elu-olu teistsuguse külje pealt ka.
2011-11-15 12:25:57
Reval Cafe Pärnu maantee ja Sakala nurgal. Vist Tallinna kõige toimekam hommikusöögi-koht: suur kohvik, alati rahvast täis. Avatud alates 7:30. Menüü: http://www.revalcafe.ee/popFile.php?id=210 Plussid: Väga kiire ja viks teenindus, suur valik värskeid pirukaid, ajalehe-valik on lai. Miinus: Söögid on hindele "neli". Salatid võiks hõrgumad olla, omletid-pudrud on tuimavõitu, lisandid on kuidagi kunagi... Poolik talvine tomat ei ole maitsev, ja kerge soojendamine teeb selle vaid hullemaks. Wifi töötab ebakindlalt. Viimasel ajal on paremaks (stabiilsemaks) läinud, aga varem tundus nii olema, et kui söök lauda toodi, siis viidi internet ära.
2011-11-15 12:12:02
Sfääri selge pluss on see, et saiakesi pole :) Mingeid kooke on, aga kuna need on kusagil menüü tagaotsas peidus ja sealt ei leia neid üles ja ei meelita tellima. Minu rahakott ja vats kiidavad sellist säästlikku kohviku-pidamise viisi väga.
2011-11-15 09:52:17
Sfäär. Avatud kella kaheksast. Mere Puiestee alguses. http://www.sfaar.ee/resto/ Täna olin 35 minuti jooksul (08:00 - 08:35) seal ainus klient. Ma ilmselgelt üllatasin personali oma kohaloluga. Nad olid viisakad ja toredad, aga oli näha, et tegu ei ole neile tavapärase olukorraga. Munapuder oli muidu üsna maitsev ja kohv suisa väga hea.