Sünnipäevade-juubelite jm tähtpäevade tähistamine (väljas)

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2011-08-09 20:56:17
Valdeku ja Vabaduse nurgal on Tädi Anni Juures, kus tehakse ka peolaudu ja stiil võiks 90-aastasele sobida. Aga sinna niipalju inimesi ei mahu, kuigi kui mulle ei viirastu, on neil mingi tagaaed ka, võibolla septembris saab veel seda kasutada. Alfredi pubis Rahumäel on suured ruumid ja ilus aed, teevad pidu ja cateringu, aga võibolla nende lähedus kalmistule seondub liigselt peietega, eriti nii vana inimese puhul? Kõige pidulikumat ja uhkemat menüüd Nõmmel pakub kindlasti Poliinia, aga kuidas seal tegelikult teeninduse ja suhtumisega on (venelaste koht) pole ise kogenud.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-08-10 10:02:15
Pille:
.... siis võiks koht olla kuskil Nõmme/Rahumäe kandis (siis on suurem tõenäosus, et mamma on nõus üldse peole tulema). ...
Huvitav mis ruumid veel seal maja asuvad kus meil Nami-Nami koolitused on toimunud? Peamine söögiruum on kindlasti väike aga mine tea, äkki on seal miskit veel? Ma kahtlustan, et valdav osa söögikohti tahavad ikka oma sooje viinereid pakkuda juubilarile. Vbl veel Nõmme Kultuurikeskus? Seal on erineva suurusega saalid.... Mu ema juubelit peeti Glehni lossis, tuli mulle veel meelde. Sealsete saalide suurust ma ei tea täpselt, et kas seal 50 in jaoks midagi sobivat on.
Aet008
Postitusi: 25
Kokaõpilane
2011-10-27 10:53:46
Otsime ettevõtte jõulupeo korraldamiseks sobivat kohta ca 50-inimesele Tallinnas või selle lähiümbruses. Äkki oskate soovitada meeldivaid kohti, kus olete suurema seltskonnaga käinud, rahule jäänud ning julgete ka teistele soovitada? Fine dining restorani päris ei sooviks, pigem hubast kohvikut või lounge'i :)
Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2011-10-27 18:42:35
Meil oli firma (küll pisut rohkem, kui 50 inimest) sünnipäev just hiljuti Novellis (www.novell.ee). Väga meeldiv ja maitsev külmlaud oli kaetud ja ruumi jäi tantsimiseks ka.
Aet008
Postitusi: 25
Kokaõpilane
2011-10-28 14:26:52
Tänud, palun sealt pakkumist :)
d2isy
Postitusi: 10
Kokaõpilane
2012-01-11 11:00:29
http://www.vabalaud.ee/et/otsing Selline leht - seal parimad restoranid üleval - neid ajapikku lisandub ka sinna. Seal on hea otsing - otsid nt privaatruum/privaatsaal ja saad kõik kohad kus see on. Väga head kohad kus pidusid pidada!
Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-04-12 11:15:45
Targemad, palun abi! Kas keegi oskaks soovitada toredat terassi või siseõuega restorani/rendiruumi ühe suvise sünnipäeva pidamiseks Tallinnas nii umbes 40 inimesele. No9 ja Leib Resto jäävad natuke kalliks kahjuks.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-04-12 11:29:29
Karnivoor:
Targemad, palun abi! Kas keegi oskaks soovitada toredat terassi või siseõuega restorani/rendiruumi ühe suvise sünnipäeva pidamiseks Tallinnas nii umbes 40 inimesele. No9 ja Leib Resto jäävad natuke kalliks kahjuks.
Paat Viimsis? Il Coccodrillo Viimsis? Tchaikovsky suvehoov on tõeliselt mõnus ja maitsev, aga hinnaklass ilmselt Leib-Restost kallimgi. Rohkem mu fantaasia hetkel midagi välja ei mõtle, kuigi olen kindel, et nt Nõmme kandis on selliseid terrassiga kohti teisigi. Pealinnast väljas on veel muidugi OKO ja MerMeri kodurestoran?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-04-12 11:37:21
Pille:
Karnivoor:
Targemad, palun abi! Kas keegi oskaks soovitada toredat terassi või siseõuega restorani/rendiruumi ühe suvise sünnipäeva pidamiseks Tallinnas nii umbes 40 inimesele. No9 ja Leib Resto jäävad natuke kalliks kahjuks.
Pealinnast väljas on veel muidugi OKO ja MerMeri kodurestoran?
OKO peale mõtlesin isegi, aga siis peaks külalistele transpordi sinna ja tagasi organiseerima :) Mis muidugi on ka täiesti teostatav.
vebster
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2013-07-07 11:57:04
Üks kena koht on ROMERO. Asub Jakobsoni 14. Meeldiv teenindus, odavad hinnad, maitsvad toidud, mõnusad kokteilid. Pidasin seal oma sünnipäeva - meeldiv elamus jääb kauaks meelde.
<< 1 | 2 | 3 >>