RABARBER!

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2011-05-29 19:15:26
Sel aastal olen rabarberist teinud: Hõrk rabarberikook hapukoorega Rabarberivõiet Rabarberi-maasikapirukad ..ja siis maasika-rabarberivormi tegin ka nv, aga pilti ei jõudnud teha, sama lugu eelmine nädal Juc-i rabarberikoogiga, mis pisteti enne pintslisse kui jõudsin "rabarberikook" öelda.
Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-05-31 10:01:45
Olen vahepela päris mitut rabarberikooki teinud: Juc-i koogist inspireeritud rabarberikooki lihtssat biskviitkattega rabarberikooki Ja veel üks maitsev apelsinine rabarberivorm

Maitse asi

Liina
Postitusi: 125
Abikokk
2011-06-02 23:00:51
Mul on sellel aastal väga rabarberikookide rikas kevad olnud. Kõigepealt klassikaline biskviitkattega, millest ei saa üle ega ümber. Kreemine hapukoorega rabarberikook, mis osutus ka väga maistvaks Vahelduseks Smuuti maasika ja rabarberiga Beseekattega Ja kõige parem sellest valikust, mu lemmik martsipaniga ja tosca kattega Lisaks tegin veel paar kooki, mis seekord blogisse ei jõudnud.

Minu kokkamised!

Pozataja
Postitusi: 166
Abikokk
2011-06-03 15:18:43
minu tänane rabarberikook kohupiima ja rabarberimoosiga

Pozataja

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2011-06-04 22:07:03
Beseerull ricotta kreemi, maasikatoormoosi ja karamelli-rabarberitega. Rabarberi-maasika galette Rabarberi korvikesed Sellega hakkab ka mu rabarberi hooaeg läbi saama. Olen jõudnud teha maailma parimaid rabarberimuffineid, kaks Juc'i kõige paremat rabarberikooki läbi aegade, kreeka jogurtit röstitud rabarberiga, rabarberi beseepotikesi, rabarberi biskviitkooki ja väga mitu kausitäit isetehtud jäätist (vanilje ja riivleiva) sooja röstitud rabarberiga. Kindlasti midagi veel aga seegi nimekiri tundub juba pikk. :)

le D?ner

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2011-06-05 18:37:48
Tegin siiski ühe koogi veel :) Rabarberi-maasika leivavorm. Küpsetasin väga asjakohaselt leivavormis :)

le D?ner

Karolin
Postitusi: 211
Abikokk
2011-06-06 21:53:06
Olen ka päris suur rabarberifänn, kuid see aasta kahjuks rabarberid nii väikese kasvuga, sellegipoolest olen mõned koogid teinud. Kindlasti kohustuslik rabarberihoojal on teha traditsioonilist biskviitkattega rabarberikooki. Kahjuks pilti ei teinud; muidugi ka rabarberikisselli. hõrk rabarbrikook hapukoorega Väga maitsev ja mõnusalt pehme ja kreemine sai. :) Rabarberimuffinid Muffinid 2 raamatust tegin ka, hea ja lihtsad. Proovisin teha ka rabarberivõiet, mille leidsin Elise blogist. Hakkas kohe ahvatlema ja loomulikult pidin järgi katsetama.
Kokkamas95
Postitusi: 781
Abikokk
2011-06-08 20:01:46
Karamelline rabarberikook Vanilli-riisipuding rabarberiga

http://kokkamas95.blogspot.com/

Heleen
Postitusi: 302
Abikokk
2011-06-09 01:48:00
Mina tegin rabarberikisselli. Kissell ju nii mõnusalt kiire magustoit, kui lisada kas vahukoort või kohupiima.. ja ma mõtleisn, et miks mitte vaniljejäätist? Ise sõin seda ühel kuumal-kuumal suvepäeval otse pliidilt võetuna :D Nüüd sain oma esimese rabarberikoogiga ka ühele poole, milleks sel korral imemaitsev pahupidi karamelline rabarberikook! Rabarberivõie ka tehtud! Kordama ei kutsu aga paha ka pole :)

Armastus käib kõhu kaudu :)

Kokkamas95
Postitusi: 781
Abikokk
2011-06-16 10:41:26
Struudel vanillikreemi ja rabarberiga

http://kokkamas95.blogspot.com/

<< 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 >>