BELGIA

Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2008-09-19 17:53:50
Satun töö pärast vaat et igakuiselt Brüsselisse. Brüsselis elav sõbranna on mind pimedas üksjagu ringi vedanud. Söök on alati olnud väga hea :) Teenindus so-so. Üks koht on kujunenud lõunalemmikuks - restoranis L'Atelier. Kiidan, sest teenindus on olnud mõlemal korral väga hea ning toidud ka väga maitsvad. Täna sõin kaks eelrooga (kusjuures portsjonid on parajalt suured): kodune kalasupp, mille kõrvale pakuti krutoone, juustu ja veel mingit pruuni pastat, mida minu maitsemeel suutis tuvastada kui valgete ubade ja sinepi segu :) ning ahjus röstitud punase paprika ja kitsejuustu salatit. Hinnad on sellised keskmised, tänane lõbu: 2 eelrooga, 1 klaas veini ja 1 tass espressot läks kokku maksma ca 25 eurot + tip.
Lilly_Munster
Postitusi: 101
Abikokk
2009-01-15 11:38:17
Brüsselis soovitaks ma kalaaustajatele veel Sint-Katelijnpleini, shikimaks einestamiseks Le Vismet. Ja siis on seal kalapood De Noordzee, kus pakutakse ka väikseid kohapeal tehtud kalatoite. Sobib inimestele, kes eelistavad tagasihoidlikumat lõunat ja väga demokraatliku hinnaga, üle 10 ööri on raske minna.
Betty:
No nii... ma Brüsselis ei jõudnud peale vahvlite suurt midagi kohalikku proovida, aga kui Sa Antwerpeni satud siis soovitaks The Bistro-d www.thebistro.be Küülik õlles oli oivaline :)
Ma soovitaks inimestele, kes pidevalt Antwerpenis ei jõlgu, midagi natuke muud. "Pistroo" on kahe shopingtänava vahel ja alates reedest Hollandi turistidest ummistunud. Jah, tarditsiooniline koht ning võib vahel suure poodlemise vahel korraks maha istuda ja nautke keha kinnitada. Aga pigem liiguks juba üksnes teistsuguse atmosfääri jahil mujale. Näiteks lõuna poole. Kuningliku kunstimuuseumi vastas on traditsiooniline Artist, Vlaamsekail 't Pakhuis (oma õllepruulikojaga :P ), Volkstraatil rohkem "fusioon" Funky soul potato. Kesklinnale-katedraalile lähemal on jõe ääres ilusa vaatega Zuiderterras, seal on nii kohviku kui restoranipooled. Erilisemateks puhkudeks Sint-Jakobskerki külje all Bernardin.
Lumetydruk
Postitusi: 41
Kokaõpilane
2014-04-26 18:17:18
Minu kõige huvitavam söögielamus saabus Brüsselis Ethiopia restoranis. KOKOB. Midagi nii erilist ja huvitavad kuid samas lihtsat pole ma varem reisil kohanud. Nende kombed (kätega söömine, hapupiimast pannkook, vege lisandid sinna juurde) andsid tohutu elamuse. Soovitan kohad ette broneerida, sest ilma selleta sinna kuidagi ei mahu.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-04-29 19:19:31
Food Republic kirjutab: 9 Places To Eat And Drink Incredibly Well In Brussels, Belgium 1. Le Pigeon Noir 2. Noordzee — La Mer du Nord 3. Vismet 4. Caffé al Dente 5. Friture René 6. L'Archiduc 7. Aux Armes de Bruxelles 8. Umamido 9. Chez Antoine Oskab keegi kommenteerida? :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >