Taarapõllu talu marjajahud ja köögiviljajahud

Meringue
Postitusi: 175
Abikokk
2010-03-19 15:32:19
Ise olen juba mõnda aega silmitsenud nende kukeseenejahu. Idee kontsentreeritud kukeseene-maitsest tundub ahvatlev. Siiani pole aga kahjuks suutnud sellele ühtegi väga head otstarvet mõelda ning seega ka see (tudengieelarvele) suurem investeering tegemata jäänud. Aga on ehk kellegil kogemusi selle jahuga? Milleks kasutasite?

Köögikatsed

Tziiki
Postitusi: 801
Abikokk
2010-03-19 15:53:30
Meringue:
Ise olen juba mõnda aega silmitsenud nende kukeseenejahu. Idee kontsentreeritud kukeseene-maitsest tundub ahvatlev. Siiani pole aga kahjuks suutnud sellele ühtegi väga head otstarvet mõelda ning seega ka see (tudengieelarvele) suurem investeering tegemata jäänud. Aga on ehk kellegil kogemusi selle jahuga? Milleks kasutasite?
piinlik tunnistada, aga mahutasin oma tudengieelarvesse ühe topsiku ära, aga enne jõudsin kodust kaugele ära tulla kui katsetada sain :O aga kui ma õigesti mäletan, siis etikett käskis likku panna ja siis toidule lisada-endal oli plaanis katsetada mõnd püreesuppi ja pastale lisamist...nt pastakastmesse on seda vist suhteliselt lihtne panna-ajad aga koore/piima kuumaks, paned seenejahu, lased veidi seista ja siis sega sobiva pastatüübiga...aga jah, konkreetsed kogemused puuduvad

As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists :)

Stardust
Postitusi: 121
Abikokk
2010-03-23 09:21:09
Sattusin ka nende marjakrõpsude valiku ette. Naljakas, et kui vaarikad olid ilusti õhukesteks laastudeks pressitud, siis kõik ülejäänud olid lihtsalt krimpsus marjad, millel suhkrukristallid peal pärlendasid. Ma oleks eelistanud näiteks mustikaid, kuid juba nende välimus ei kutsunud ostma, seega langes valik ikkagi vaarikalaastude kasuks. Väga-väga head on, näkitsen niisama. Aga ikkagi - miks ei võiks teised marjad samamoodi pressitud olla? 100-grammine purk maksis Via Naturales 37 krooni, muidu.
Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-03-27 09:05:58
ma ostsin neid kunagi ammu, just vaarika omi, siis erilist muljet ei jätnud. nüüd, kui olime Kubija hotellis, kus kirjade järgi müüakse isegi leiba, aga sel hommikul kahjuks ei olnud, olid need hommikusöögilauas krõbuskite rubriigis. ja väga head olid. tekiis lausa mõte neid kommi asemel koju osta, mitte et me muidu väga kommi ostaks.

Da Vahtra Residence

Heritage
Postitusi: 15
Kokaõpilane
2010-07-26 13:18:10
Mina olen ostnud jõhvikat, pohla ja mustikat- kõik on head :) Mustikas on küll kuiva välimusega, aga näksimiseks väga sobiv.
Silja
Postitusi: 324
Abikokk
2012-02-14 15:56:27
Leidsin selle teema- ja kohe pean ütlema, et krõpsudest olen täiesti vaimustuses. Ma küll teadsin et neid müüakse aga ei olnud raatsinud osta varem. Siiski nüüd lapsele kommi asemel ostan heal meelel. Kuigi ta on kahene ja ta veel ei tea mis päris komm on- tema kommid ongi krõbinad ja müslibatoonid ja vahel ja kohuke. Siiani olen ostnud korduvalt vaarikakrõpse ja korra mustsõstart. Mulle meeldisid mõlemad väga- väga maitsekad ja mõnusad. Laps eelistab vaarikat- temale on mustsõstar liiga hapu. Tartus tegin hinnaringi ka ära: Loodusperes kalleim- 4 EURi, Prismas vaid vaarikakrõpse saada ja 3,99, Würtspoes hind 3,9, Lõunaka taluturul 3,6 ja üllatuslikult odavaim Selveris, suur valik ja hinnaks 3,45:) Jahud plaanin ka ette võtta nüüd ja äkki kellegil veel häid katsetusi vahepeal olnud...

Lavendlimesi.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2012-02-14 16:18:36
Tallinlastele teadmiseks, et Vanalinnas Viru tänaval on eestimaiste toitude-suveniiride pood (ma nime ei teagi), kus on kõik Taarapõllu marjakrõbinal laual proovimiseks. Ma olen seal päris mitmel korral käinud ja alati on need topsid laual olnud. Ma proovisin kohe kõik ära ja nüüd tean, milliseid osta :)

le D?ner

Tullia
Postitusi: 1392
Abikokk
2012-02-14 22:04:10
Mulle meeldivad Taarapõllu pohlakrõpsud - mõnusalt hapukad. Lapsed eelistavad aedvaarikakrõbinaid, aga ei ütle ära ka ühestki teisest.

Tullia jutukesed

<< 1 | 2 | 3 >