Kasutajatele eraldi oma lemmikretseptide kaust

Proua Simpson
Postitusi: 177
Abikokk
2008-05-20 21:00:05
Selline oma kaust oleks hea küll, kuhu saaks lisada ja siis jälle kustutada nami-namist avastatud retseptid. Nt kui avastad midagi head, aga kohe teha ei kavatse, et siis ei peaks järgmine kord seda mööda tervet saiti tikutulega taga ajama.
JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-08-12 19:20:26
Jah, täna hakkasin ka mingist bookmarks-funktsioonist kangesti puudust tundma. Leidsin paar jubeägedat asja mida parajasti nüüd ja kohe teha ei saa, välja printida on minu elustiili juures mõttetu, ei ole oma arvuti taga, et salvestada.. Oleks mingi lemmikretseptivõimalus et saaks tärnikese klikkida ja pärast kuskilt leida selle söögi juurest et vot, see oli intrigeeriv :) Sest ega kahe nädala pärast ei mäleta ju et mida ma nüüd uuesti üles otsida tahtsin..?

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Sussukas
Postitusi: 174
Abikokk
2008-08-15 11:23:23
Jah, oleks hea, kui saaks teha linnuke retsepti ette-taha ja siis see oma kausta läheb kuskile. Seal siis seda sortida saaks. Oleks küll väga hea nii. Mõnikord mõtlen, et kuu aega tagasi tegin ühte väga head asja aga ei mäleta mis ja kuidas. Siis oleks hea ju uuesti vaadata, sest retsepti kogu on siin suht suur et huupi otsima hakata.

Vanad inimesed on väikesed sellepärast, et neil on väikesed kepid

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-09-27 13:35:21
Minul oleks ka eelkõige huvi hallata mugavamalt neid Nami-Nami retsepte, mida olen kasutanud või mis mulle huvi pakuvad. Momendil ei oska tahta, et saaks ise retsepte lisada, selleks on muid variante ka (oma arvuti, väljatrükid jne). Kasutajakontoga võiks olla seotud mingi "minu lemmikud" vms, kuhu saaks lisada siinseid retsepte ja ideaalis võiks sinna saada ka (iseendale) kommentaari lisada (a la Peeter jälestas seda, pane jahu vähem, küpseta kauem jne).
PilleRiin
Postitusi: 44
Kokaõpilane
2008-10-02 15:03:45
ma oleks rahul sellegagi, kui saaks omale mingi lemmikutelisti tekitada lihtsalt :)
Kukkel
Postitusi: 30
Kokaõpilane
2009-03-21 15:07:49
Tunnen jälle huvi, et kas selline funktsioon Nami-namis on tulevikuplaanides?
Estoniana
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2010-08-19 10:34:43
Ma siin tänasest uus. Huvitab, kas selline asi on nüüd olemas? Ei oska kuskilt otsida.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-08-19 12:18:29
Tunnistan, et see on hirmsasti veninud, aga septembrist peaks selline võimalus tõesti lõpuks ometi tekkima, st kasutajad saavad endale kuni 100 retsepti favoriitidesse panna.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2010-08-19 13:06:22
Pille:
Tunnistan, et see on hirmsasti veninud, aga septembrist peaks selline võimalus tõesti lõpuks ometi tekkima, st kasutajad saavad endale kuni 100 retsepti favoriitidesse panna.
Tore!!! Ma muidu ummistan oma postkasti pidevalt :D

Zoozi tegemised

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-08-22 11:24:04
Tunnistage nüüd üles, kes ja kas ja kui palju te seda lemmikute salvestamise võimalust kasutate?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >>