Ostaks hulgi maasikaid (Tallinnas)

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-06-30 15:43:04
Tere, ega keegi ei oska soovitada mõnd mõistlikku maasikate kastikaupa müüjat? Sel aastal on kujunenud veider olukord, kus kõik minule teada olevad nö kastiga müüjad küsivad kõrgemat hinda, kui turul kilokaupa müüjad. Kastiga ostes oleks eeliseks reeglina see, et marjad pole tavaliselt kaua kusagil turupeal seisnud ja siis jääb omale rohkem aega nendega toimetada. Olen ostnud Polkat Tallinnas turult kõige odavamalt 2.5 eur kilo aga hulgimüük kõigub 3.2 ja 3.5 vahel. Vihjed teretulnud.
Pozataja
Postitusi: 166
Abikokk
2011-07-01 01:45:34
keegi pidi tabasalus müüma 2,5 eur kg kui ise korjad. aga müüjat ei tea momendil. ja 5kg on miinimum.

Pozataja

Muzi
Postitusi: 35
Kokaõpilane
2011-07-01 09:25:12
Tabasalumaasikad.ee müüb ise korjates 2,50 / kilo Eile käisin, korjasin 4 kg, rohkem ei võtnud sularaha kaasa ning kauem poleks lasknud ka väisem laps olla. Marju on väga palju, aga vähe on küpsed. Pealt on punased, alt valged. Täisküpseid tuli ikka otsida lehtede varjust ja vaadata ka marjade alumist külge.
Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2011-07-01 10:03:04
Fre:
Tere, ega keegi ei oska soovitada mõnd mõistlikku maasikate kastikaupa müüjat? Sel aastal on kujunenud veider olukord, kus kõik minule teada olevad nö kastiga müüjad küsivad kõrgemat hinda, kui turul kilokaupa müüjad. Kastiga ostes oleks eeliseks reeglina see, et marjad pole tavaliselt kaua kusagil turupeal seisnud ja siis jääb omale rohkem aega nendega toimetada. Olen ostnud Polkat Tallinnas turult kõige odavamalt 2.5 eur kilo aga hulgimüük kõigub 3.2 ja 3.5 vahel. Vihjed teretulnud.
Mina ostan igal aastal ühe ja sama kasvataja käest Jõgevamaalt. Toob autoga Tallinnasse kohale, hetkel hinnaks 2.50 ja kaup väga hea. Minu selle aasta laar saabub aga juba täna ... Kui on huvi, kirjuta mulle ja annan kontakti, ta tuleb ainult siis linna kui autotäis tellimusi koos ja saak müüb kiiresti läbi.

Profa köögipool

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2011-07-01 14:45:43
Profa, kirjutasin Sulle, kuid olen juba alates järgmisest nädalast Tallinnast ära ;-(. Ja tänasest laarist ilmselt osa saada ei õnnestu kui pole end õigeaegselt üles andnud.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-07-05 15:09:13
Kas keegi metsmaasikaid korjab müügiks? Mul oleks kangesti paar kilo vaja, aga ise ei jõua korjama :(

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com