Muzi

Postitusi: 35

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-12-22 15:53:01
Muzi:
Mul on mure. Jahutopsikute lugemine läks segamini ja panin piparkoogitaignasse kogemata 1 liitri asemel 1,4-1,6. Loomulikult ei jäänud pehme kleepuv tainas vaid pigem muretaigna moodi näeb välja. Mis sellest välja võiks tulla? :( Tegin muidu neid Jõulupiparkooke nami-nami varamust. Esimene kord tulid hästi välja, teine nüüd läheb aia taha.
Heh, välja tulid väga-väga krõmpsud piparkoogid. Mulle väga meeldivad. Hea, et niigi läits!
2011-12-20 22:47:37
Mul on mure. Jahutopsikute lugemine läks segamini ja panin piparkoogitaignasse kogemata 1 liitri asemel 1,4-1,6. Loomulikult ei jäänud pehme kleepuv tainas vaid pigem muretaigna moodi näeb välja. Mis sellest välja võiks tulla? :( Tegin muidu neid Jõulupiparkooke nami-nami varamust. Esimene kord tulid hästi välja, teine nüüd läheb aia taha.
2011-07-12 15:58:10
Kas rabarberi hooaeg on lootusetult läbi? Tahaksin samuti rabarberit, enda aias jäi väheks sel aastal ja sügavkülma ei jõudnudki.
2011-07-01 09:40:03
Leoola:
Mina tahaksin natuke kiruda ühte söögikohta nagu Peking Müürivahe tänaval, tean küll, et meil on restoranide teema eraldi, aga vist ei ole vaja ühte eraldi teemat sellest kohast teha? või kui Pille otsustab teisiti, siis saab äkki ümbertõsta :P Nimelt oli millalgi kuskil müügiks soodusvoucherid sinna, läksime siis mehega sööma ja esimene asi, mis negatiivne oli, kui küsisin, mis firma vett on ja ettekandja vastas Vichi, tellisin siis ühe pudeli, lauda toodi bonaqua. Minu küsimuse peale, et lubati ju Vichit, vastas ettekandja, et Vichit mullidega pole.
Mis on vahet, mis firma vett söögikoht pakub? Lihtsalt tekkis küsimus.
2011-07-01 09:25:12
Tabasalumaasikad.ee müüb ise korjates 2,50 / kilo Eile käisin, korjasin 4 kg, rohkem ei võtnud sularaha kaasa ning kauem poleks lasknud ka väisem laps olla. Marju on väga palju, aga vähe on küpsed. Pealt on punased, alt valged. Täisküpseid tuli ikka otsida lehtede varjust ja vaadata ka marjade alumist külge.