Pasha jm küpsetamata kohupiimadesserdid

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2009-04-15 08:05:00
Tegin aprikoosi-kohupiimakreemi, mis inspireeritud kuskil paar kuud tagasi nähtud A. Kangi retseptist. Originaalilähedalt tehes oleks läilavõitu jäänud, seetõttu lisasime lusikatäie sidrunimahla lisaks. Sai igati hea lõpuks.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Dagris
Postitusi: 151
Abikokk
2009-04-16 22:21:27
Sai ka kohupiimajäätist proovitud. Panin jäätist tiba rohkem ja sai vist liiga palju, oleksin tahtnud rohkem kohupiima maitset tunda. Aga hea sellegipoolest :)

Sööme silmadega

Dagris
Postitusi: 151
Abikokk
2009-04-16 23:31:21
Vahepeal sai tehtud ka sellist magustoitu - kohupiimatarretis banaanidega - aprilli Kodukirjast. Maitses hea. Olen juba vahepeal unustanud, et pühade ajal proovisin esimest korda ka tuuletaskuid teha (minu eesmärgiks olid tegelikult kohupiimaluiged). Esimene tainas läks täiesti aia taha, teine katsetus sai juba rohkem taina moodi, küll aga ei saanud ma aru, mis nipiga oleks see pidanud jääma sellise vormiga nagu tordipritsist lastud sai. Ühesõnaga tulemuseks olid mul sellised ühtlased pätsikesed :D Seest õnneks küll tühjad ja kohupiimaga said hetkega otsa :) Nüüd siis tuleb kunagi uus katsetamine ette võtta.

Sööme silmadega

Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-04-19 20:41:27
Tegin täna apelsini-kohupiimadesserti. Maitsev! Röstitud mandlitükid olid eriti mõnusad seal sees. Järgmine aasta proovin kindlasti ka pashana.

Zoozi tegemised

Dagris
Postitusi: 151
Abikokk
2009-04-20 19:23:02
Tegin täna kohupiimakreemiga pohlakisselli. Sai kiirelt otsa ja jäi veel puudugi.

Sööme silmadega

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-04-22 00:38:21
Võtsin end lõpuks kätte ja panin siis selleaastase pasha pildi kah üles: Minagi olen juba aastaid teinud "100 magustoitu" raamatu puuviljapasha retsepti järgi ja pean seda parimaks. Rosinate asemel kasutan siiski kuivatatud jõhvikaid ja teised kuivatatud viljad jätan harilikult ära. See teeb minu variandi nii ainetelt kui nende koguselt üsna sarnaseks Pille omaga, ainult et värske õun on lisaks, munakollaseid on 2 ja pistaatsiate asemel on mul tavaliselt mandlilaastud olnud. Sel aastal kasutasin laastude asemel mandlijahu. Kaunistasin pekaanipähklite, suhkrustatud kokteilikirsside (väga nägusad, aga jube magusad) ja röstitud kookoslaastudega. Viimased sobisid pashaga suurepäraselt, pidin neid pärast veel kausiga juurde serveerima sööjatele :)

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2009-04-23 14:00:12
Mina tegin ka elus esimest korda pashat. Tuleb tunnistada, et puhtalt ainult NamiNami koos kokkamisest innustatuna :) Tegin kuumutatud shokolaadipasha. Sisse lisasin mandleid ja kohe terved kompotivirsikud :) Kuna aga hetkel käib korralik suhkru ja rasva kärpimine menüüst, siis koonerdasin pasha puhul suhkruga ja jäi minu jaoks tiba vähe magus. Ilmselt oli üks viga ka raske press, mille alla pasha ööks asetasin. Et see kogu mahlasuse välja pigistab koogist lugesin siit muidugi hiljem. Muidu aga oli söödav ja hea ning mõnusalt värviline :)

Kätrini kokkamispäevik

Leenilii
Postitusi: 161
Abikokk
2009-04-23 22:28:26
Lõpuks ka minu pasha pilt. Olen ka palju aastaid teinud. Seekord valisin retseptiks 100 rooga magustoitude raamatust sidrunipasha. Lisasin ka kuivatatud aprikoose. Väga-väga maistev tuli. Kaunistuseks minu esimene katsetus martsipanivärvidega, tegime koos 4-aastase tütrega. Kaunistatud on tema käega.
Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2009-04-24 10:43:13
Tegin eile kohupiimaga täidetud lehttaignaruute - täitsa vahvad olid, sõime nii õhtuks kui täna hommikuks (hommikused täitsin täna). Panin suhkrut täidisesse natuke vähe. Ja kindlasti oleks parem tainas veelgi parema tulemuse andnud - poes oli ainult margariinipõhist Pere lehttainast.
Reglisse
Postitusi: 168
Abikokk
2009-04-27 00:25:59
Alberta:
Sel aastal pidin oma vedeliku ära viskama, kuna oma pasha valmistasin Pariisis ja ei viitsinud poodi jahu tooma minna :) Aga kasutasin sama retsepti, mis eelmisel aastal (nami-nami kuumutatud pasha), kust jäid välja pähklid. Hapukoore asemel läks sisse creme fraiche ja kohupiim oli muidugi kohalik ja vähem hapukam. Nõnda lisasin sidrunimahla, et ei jääks lääge.
Pisike küsimus Albertale - Millist kohupiima sa Pariisis kasutasid ? Minu otsingud on jäänud tulemusteta va (fromage blanc või kodujuustu sarnane toode) Suured tänud juba ette!
<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>