HIINA KÖÖK

Triin
Postitusi: 324
Abikokk
2011-02-13 22:06:28
Tegin ka seda krõbekana. Väga hea sai. Kõik sõid. Suur tänu Namile, et ma viitsisin selle ette võtta :). See lisas kohe julgust edasi hiina asjadega katsetada. Ma siiani arvasin, et need tahavad mingit imetrikki :):
Shiltsa
Postitusi: 54
Kokaõpilane
2011-02-13 22:46:28
Sõime Jamie Oliveri chow meini. Väga hea oli. Leidsin Stockmannist vesikastani konservi ka, nii et needki said ära proovitud. Üllatav, et kastanid nii hästi maitsevad! Mõnusad krõmpsud jäid. Seda bok choid mul polnud, mida ta kasutas, aga asendasin spinatiga, nagu seal retseptis soovitatud oli.

toidupeegeldused.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-02-14 12:55:03
Triin:
Tegin ka seda krõbekana. Väga hea sai. Kõik sõid. Suur tänu Namile, et ma viitsisin selle ette võtta :). See lisas kohe julgust edasi hiina asjadega katsetada. Ma siiani arvasin, et need tahavad mingit imetrikki :)
Lisasin Johanna (ehk Meriti ehk Liisi ehk Juci ehk Zoozi ehk Triinu ehk jne jne) krõbekana retsepti siia ka. Kas keegi soovib pilti illustreerimiseks anda? :P

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Liisi
Postitusi: 955
Abikokk
2011-02-14 13:01:28
Pille:
Triin:
Tegin ka seda krõbekana. Väga hea sai. Kõik sõid. Suur tänu Namile, et ma viitsisin selle ette võtta :). See lisas kohe julgust edasi hiina asjadega katsetada. Ma siiani arvasin, et need tahavad mingit imetrikki :)
Lisasin Johanna (ehk Meriti ehk Liisi ehk Juci ehk Zoozi ehk Triinu ehk jne jne) krõbekana retsepti siia ka. Kas keegi soovib pilti illustreerimiseks anda? :P
Pakun oma pilti ;)

Liisi Blogi

Unekati
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2011-02-14 13:27:23
Külastan seda lehte tihti ja loen vaikselt kaasa, kuid polnud siiani registreerunud. Nüüd aga võtsin end kokku ja tegin selle lõpuks ära. Keegi eelnevalt küsis, kuidas jääksid köögiviljad krõmpsud- olenevalt köögiviljast keedetakse need natuke läbi enne wokkimist- nii 2-3min, siis nõrutatakse, kallatakse külma veega üle, valatakse wokile, peale vee-tärklise segu, maitseained jms. Olen hiina kööki juba ammu armastanud ja paljud retseptid on meie igapäevasel söögilaual. Eelmisel aastal sai ka Rahvavabariiki külastatud ja sealseid hõrgutisi ka maitstud.Juba mõttest hakkab suu vett jooksma... Katsun nüüd mõni päev ühe toidu siia postitada ka.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-02-14 13:30:22
Unekati:
Külastan seda lehte tihti ja loen vaikselt kaasa, kuid polnud siiani registreerunud. Nüüd aga võtsin end kokku ja tegin selle lõpuks ära. Keegi eelnevalt küsis, kuidas jääksid köögiviljad krõmpsud- olenevalt köögiviljast keedetakse need natuke läbi enne wokkimist- nii 2-3min, siis nõrutatakse, kallatakse külma veega üle, valatakse wokile, peale vee-tärklise segu, maitseained jms. Olen hiina kööki juba ammu armastanud ja paljud retseptid on meie igapäevasel söögilaual. Eelmisel aastal sai ka Rahvavabariiki külastatud ja sealseid hõrgutisi ka maitstud.Juba mõttest hakkab suu vett jooksma... Katsun nüüd mõni päev ühe toidu siia postitada ka.
Tere tulemast, Unekati!!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Jaanikaant
Postitusi: 705
Abikokk
2011-02-14 13:37:12
Avastasin, et olen varasemalt teinud Hiinapärast nuudlirooga sealihaga Kindlasti on plaanis ka krõbekana ja meekana valmistada ning siin teemas on veel päris mitmeid väga isuäratavaid retsepte.

Maitse asi

Unekati
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2011-02-14 13:55:22
Tahtsin ühtlasi uurida, kas kellelgi on kogemusi sellise tootega- Tapioca rice noodles? Ostsin kevadel soomest Hiina poest riisinuudlite pähe, kaks korda üritasin kasutada, aga võimle, mis võimled, jäävad nii limased nagu sööks mõnda eksootilist mereelukat! Olen proovinud ka külma veega üle valada, aga ei miskit- siinjuures soovitan kõigil aasia köögi sõpradel helsingis olles üles otsida sealne hiina pood, kõik, mis vaja, saab sealt (riisinuudleid ostes tasub muidugi jälgida, mida ostad :))! kastmed-riisid-pastad jms, võileivahinnaga!
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-02-14 13:58:10
Unekati:
siinjuures soovitan kõigil aasia köögi sõpradel helsingis olles üles otsida sealne hiina pood, kõik, mis vaja, saab sealt (riisinuudleid ostes tasub muidugi jälgida, mida ostad :))! kastmed-riisid-pastad jms, võileivahinnaga!
Aadressi ei ütle äkki? Miski Jaapani pood pidi ka olema, aga seda pole ma veel leidnud. Helsingi on piisavalt suur!

Zap*

Unekati
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2011-02-14 14:15:18
Zapxpxau:
Unekati:
siinjuures soovitan kõigil aasia köögi sõpradel helsingis olles üles otsida sealne hiina pood, kõik, mis vaja, saab sealt (riisinuudleid ostes tasub muidugi jälgida, mida ostad :))! kastmed-riisid-pastad jms, võileivahinnaga!
Aadressi ei ütle äkki? Miski Jaapani pood pidi ka olema, aga seda pole ma veel leidnud. Helsingi on piisavalt suur!
oli äkki hämeentie? Ma olen tavaliselt meeldiv kaasreisija, kes aadressidest suurt midagi ei jaga.
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>