Meeleolukas fondüüõhtu

Kutsu täna õhtuks sõbrad külla ja nautige põnevat fondüüõhtut! Maitsev ja kreemjas juust koos heade lisanditega on ideaalne ajend teha üle pika aja tore silmast-silma kohtumine! Nami-Nami annab siinkohal mõned retseptiideed ja soovitused:

Tee nii:

  1. Otsi välja fondüünõu. Kui sul spetsiaalset nõud ei ole, saab fondüüd serveerida ka potikeses, mis kauem kuuma hoiab (näiteks malmist) ja fondüükahvilikeste asemel kasutada tugevamaid puust/bambusest grilltikke.
    Fotol olev fondüünõu on pärit Juustukuningate poest. 
  2. Vali välja meelepärane fondüüretsept. Nami-Nami soovitab näiteks seda juustufondüüd  või seda õllega valmistatud juustufondüüd. Ja just selle õige fondüüvalmistamise juustu leiad Juustukuningate poest, kus siira naeratuse saatel aidatakse välja valida vajalikud tooted! Meie fondüüsse said seekord näiteks Gruyere ja Kaltbach Creamy juustud.
  3. Vali välja endale sobilikud lisandid. Lisaks klassikalisele krõbedale saiakuubikule sobib juustukastmesse pista ka näkileibu, erinevaid soolaseid küpsiseid (näiteks neid soolapulki!), lehttainast suupistekesi (vaata neid lehttainast juustuküpsiseid), peekonisse keeratud kastaneid , brokolit, viinamarju, singiviile jm maitsvat!
  4. Tõsta lauale ka endale meelepärane jook, olgu selleks siis aromaatne vein, siidine käsitööõlu või kodukootud soe õunajook 
  5. Valmista suupisted esimesena ja säti laud valmis. Alles siis valmista fondüü, vahetult enne sööma asumist!

Maitsvaid koosviibimisi!

Loe veel:

Artikkel valmis koostöös Juustukuningatega.

Martiina Anni
Martiina Anni
postitatud 15.12.2017 13:37 LISA KOMMENTAAR

Kommentaarid