Hoidistamine 2014

Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2014-09-03 14:23:04
Meenub, et mõned hoidised said ikka veel purki - kõrvitsasalat ohtra sibula ja karriga, punasesõstra-tšillitarretis, kaneeline õunamoos. Napsidest (piirituse baasil) no ikka klassika - kirsinaps, maasika-kardemoninaps, rabarberi-vaniljenaps. Plaanis veel paradiisiõunanaps väikse kaneelinüansiga.
Aurora
Postitusi: 598
Abikokk
2014-09-03 14:23:55
Pille:
Aurora:
Brändisiirupis pihlakamarjad
Aurora, räägi lähemalt!!!
Kupatasin pihlakaid mõne minuti. Keetsin nõrutatud pihlamarju tugevas siirupis kuni marjad muutusid klaasjaks. Tõstsin pliidilt, lisasin ikka korraliku sortsu brändit ja sulgesin õhukindlalt purkidesse. Tegin seda hoidist juba eelmisel aastal ja osutus tõesti väga populaarseks. Sel aastal läks pihlakanaps, samuti brändi baasil ka pudelisse.
Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2014-09-04 12:33:10
Vist olen kõige laisem purkide steriliseerija, nii et minu hoidistamistuhin saab läbi tavaliselt siis, kui kõik sügavkülmad on lõhkemiseni täis topitud. Sel aastal on aga moosikeetmisplaanid ka. Juba olen teinud (ja kindlasti tuleb teine laar veel) vale-pohlamoosi ja ilmselt teen ka tavalist õunamoosi. Siis veel pudel-kaks aroonialikööri (klassikaline mari+suhkur+viin). Jääkapis on: -mustikad -punased sõstrad -pohlad -vaarikad -põldmarjad (ei saa korjamisau enda peale võtta) -natuke maasikaid -rabarberit -erinevaid maitserohelisi

Jazzino. teen. naudin.

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2014-09-05 22:34:02
Eile sai vaaritatud tšilli-tomatimoosi, õunamoosi valgest klaarist ja veidi ka punase sibula marmelaadi.Nädalavahetusel peaks miskit tegema arooniatest, pihlakast.

Kaie

Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2014-09-05 23:29:47
Rebane:
Juba olen teinud (ja kindlasti tuleb teine laar veel) vale-pohlamoosi
Teisel moosikeetmisel leidsin ka toreda nime, mida purkidele kirjutada: pohlata moos :)

Jazzino. teen. naudin.

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2014-09-08 14:33:11
Tegin natuke seenesalatit. Sobib talvel "igaks elujuhtumiks" ;) [url=https://flic.kr/p/oQwqRi]

Ilse köögis

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-09-15 02:24:10
Ma keetsid paradiisiõunamoosi (3x0,5 ja 3x0,75): Eile kuumutasin omas mahlas kukeseeni ja 2 topsitäit läks sügavkülma. Täna leotasin-kupatasid-tükeldasin võiseeni, need panin ka külma:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ilse
Postitusi: 730
Abikokk
2014-09-19 16:19:32
Tegin kuldrenetist ja melissist õunamoosi. [url=https://flic.kr/p/pfEHwj]

Ilse köögis

Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2014-09-22 00:11:41
Sel aastal olen vilets perenaine olnud. Lisaks paarile õunamoosi keedule on igatmoodi tomati-sibulsalateid teinud, nii suvikõrvitsa kui ka parpikalisandiga. Siis veel natuke seeni marineerinud ning kuna sel aastal oli jälle ebaküdooniaid, neist tegin siirupi (aga see vist kaua ei seisa, pool juba laste poolt ära joodud :D). Boršipõhjadeni ei ole jõudnud :(
Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2014-09-22 01:38:38
[1quote]kuna sel aastal oli jälle ebaküdooniaid, neist tegin siirupi (aga see vist kaua ei seisa, pool juba laste poolt ära joodud :D)[/quote] Milline sinu siirupiretsept on? Mul on kotitäis ilusaid ebaküdooniaid ootamas.

Jazzino. teen. naudin.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>