MANNA LA ROOSA, Vana-Viru 15, Tallinn

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2014-01-07 22:44:10
Käisin eile uhiuues Manna La Roosa nimelises restoranis, avati alles detsembri lõpus ja teenindaja sõnul päris ametlikult veel lahti ei olegi, prooviaeg. Interneti sõnul on neil peakokaks Kreeka päritolu kolme Michelini tähe ja Noma taustaga Nikolaos Stavrakakis. Menüü on neil veel välja kujunemas ja hetkel päris lühike. Me ei olnud eriti näljased seega ei proovinud paljut, sõbranna sõi aurutatud sinikarpe (€12) ja mina võtsin menüü ainukese magustoidu, milleks oli juustukook (€5.50). Sõbranna hindas sinikarbid heaks, kuid ei midagi erilist. Mu arvamus juustukoogist oli sama, pigem isegi igavapoolne. Juustukoogi kirjelduses olid männiokkad, mis tundus väga põnev. Kahjuks ei olnud magustoidus männiokkaid näha ei visuaalselt ega tunda ka maitselt. Meie teenindaja oli veel alles sisse elamas, ei teadnud eriti toitude koostist ning männiokaste kohta arvas, et neid ei olegi seal kunagi olnud :) Jõime ka paar tassi teed, milleks kahjuks toodi tavaline Liptoni paki tee. Polegi seda ammu näinud :) Koha sisekujundus on väga eklektiline boho-chic, kirev, seinad kaetud hõbepaberi, ajalehe lõigete, peeglitükkidega jne. Sisekujunduse autoriks on Soho Fond.

le D?ner

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-01-08 11:57:37
Spiidi:
Käisin eile uhiuues Manna La Roosa nimelises restoranis, avati alles detsembri lõpus ja teenindaja sõnul päris ametlikult veel lahti ei olegi, prooviaeg. Interneti sõnul on neil peakokaks Kreeka päritolu kolme Michelini tähe ja Noma taustaga Nikolaos Stavrakakis.
Väga põnev, Spiidi! Ma polnud veel kuulnudki sellisest kohast. Avastasin, et neil on olemas ka Facebooki lehekülg (siin), ka peakokk on Facebookis täitsa olemas (siin). Menüü järgi paistab vist peamiselt joogikoht olevat? Või on Facebookis lihtsalt peamiselt joogimenüü üleval?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2014-01-08 14:32:16
Pille:
Spiidi:
Käisin eile uhiuues Manna La Roosa nimelises restoranis, avati alles detsembri lõpus ja teenindaja sõnul päris ametlikult veel lahti ei olegi, prooviaeg. Interneti sõnul on neil peakokaks Kreeka päritolu kolme Michelini tähe ja Noma taustaga Nikolaos Stavrakakis.
Väga põnev, Spiidi! Ma polnud veel kuulnudki sellisest kohast. Avastasin, et neil on olemas ka Facebooki lehekülg (siin), ka peakokk on Facebookis täitsa olemas (siin). Menüü järgi paistab vist peamiselt joogikoht olevat? Või on Facebookis lihtsalt peamiselt joogimenüü üleval?
Menüü pidi neil veel tublisti täienema, kuid kohapeal ei jäänud selget tunnet, kas tegu on nüüd restoani või lounge' või millega. Kindlasti on neil tugev rõhk jookidel (suur valik kokteile) ja õhtuti hakkavad nad ilmselt plaate keerutama kuna tehnika oli nurgas üles seatud.

le D?ner

Kelluke
Postitusi: 66
Kokaõpilane
2014-01-13 22:17:09
Käisime laupäeva õhtul Manna La Roosas ja melu oli suur. Tundub, et populaarsuse saavutamisega probleeme ei ole ning nädalavahetusel ilma broneeringuta ei ole mõtet minna. Rahvast tuli aina juurde ja kui kell 1 lahkusime, siis maja oli endiselt puupüsti täis. Rõhk on kokteilikaardil ning meie proovitud õuna-lavendli martini, passioni martini ja cosmopolitan olid kõik head. Sõime sinimerekarpe, seenerisottot, päevakala pärlkuskusiga ja kaheksajalga läätsedega. Kaheksajalg jättis kõige lahjema mulje, äädika maitse domineeris kergelt. Teised toidud meeldisid kõik, eriti päevakala (milleks oli paltus kui ma ei eksi), mis oli väga-väga õrn ja hea ning mul oli kahju et ma seda ise ei tellinud :-p

Liivakook

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-02-04 19:15:05
Kristina Lupp kirjutab Manna La Roosast siin (ingl. k.)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tsheburashka
Postitusi: 187
Abikokk
2014-04-23 03:13:51
Ma käisin ka Manna la Roosas ükspäev ja ma pole toidus tükk aega nii pettunud olnud. Võtsin teenindaja sõnul Tallinna parima marjasalati, milleks osutus pool pakki salatilehtede segu, üks õhuke krutoon, mõned juustuviilud, 2 vaarikat, 4 mustikat, pool maasikat ja kaks väikest tilka kastet taldriku serval. Ma võin küll poole kohaga taimetoitlane olla, aga kui ma tahan paljast salatilehte krõmpsutada, siis selleks piisab ka Prismasse minekust. NY juustukook oli täiesti tavaline, lisandiks pakutud karamellkaste oli hea (parim osa magustoidust).
Laurentzius
Postitusi: 332
Abikokk
2014-05-06 01:15:01
Käisn täna ka Manna la Roosas. Mina jäin oma toiduga enamvähem rahule. Võtsin risotto rattatouilli ja basiilikusorbeega. Risotto oli mõnus ja kreemjas aga basiilikusorbee oli natuke liiga magus ja minu arust see ei sobinud nii hästi riisiga. Aga ma ei ole ka väga suur soolase-magusa koosluse fänn. Magustoiduks võtsin valge šokolaadi- rohelise tee vahu. Minu jaoks natuke liiga magus. Sõbranna võttis pardisalati, ja magustoiduks manna la roosa snickersi. Salat oli päris huvitav- külmad pardi rinnafileelõigud ja wakameme salat. Snickers serveeriti vanillijäätisega kiviplaadil. Jäätis hakkas väga kiiresti sulama ja jooksis taldrikult maha, lõpuks voolas jäätist rohkem lauale kui kaaslase kõhtu jõudis:D Iseenesest interjöör oli väga tore ja nädalavahetuse õhtul läheksin sinna kokteile küll nautima. Sööki ehk niipea mitte.

Vanapere köögikatsetused

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-06 12:08:09
Mul on mees seal paar korda kokteile nautimas käinud ja õhtusel ajal kokteilide joomiseks sobib koht küll. Ise olen vaid korra päevasel ajal käinud ühel pressilõunal. Kuna esitleti Atria uusi hakklihasid, siis oli nendest tehtud ka erimenüü - väga maitsvad toidud, aga need ei näita koha püsikvaliteeti, sest ükski roogadest menüüs ei ole. Õhustik oli väga sürr, mulle tulid Edinburghi-aegsed (ehk siis 1998-2005) tudengiklubid meelde. Oleksin nagu ajas tagasi rännanud :D Tollal meeldis selline shabby-chic väga, aga nüüd, kui ma olen veidike vanem ja soliidne kolme lapse ema, ei ole ma päris kindel, et see n-ö minu stiil on..

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com