SINILIND, Müürivahe 50/Kinomaja

Sissela
Postitusi: 54
Kokaõpilane
2012-12-28 22:19:17
Tallinnas juba jupp aega selline söögikoht/lokaal avatud, toitu on nad pakkunud üle kuu aja vast. Menüü kokkupanemisel osalesid minu teada Põhjaka mõisa tegelased:) Menüü kuigi pikk pole, näha on (küll veidi kehvasti) siin: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/558788_460394454007084_864649959_n.jpg. Söömas olen käinud seal ühe korra koos kaaslasega, maitsesime pastinaagisuppi ja lambahakklihapada, mõlemad olid väga head, kuigi portsud olid pigem väikest-keskmist sorti, aga kõrvale sai väga head leiba:) Lisaks on täitsa mõnus valik häid kooke. Miinuseks vast see, et seal on tihti juba kolmapäeva õhtust saati kärarikkad üritused (mistõttu on koht ka väga täis), aga muidu veel üks vahva (noortepärane) meeldiva toiduga istumiskoht Tallinnas juures, minu meelest:)
Mercy
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2013-04-10 00:34:49
Käisime samuti sõbrannaga Sinilinnus söömas. Võtsime eelroaks kanapasteedi näkkileivaga (juures olid mõnusad väiksed kompotid), mis maitses väga hästi ja serveeriti näkkileiva ning õige tumeda leivaga! Sõbranna võttis pardi koiva, mis oleks veidi rohkem maitsestatud olla aga kaste oli ülihea. Mina sõin veiseburgerit, mis oli samuti päris hästi välja kukkunud, eriti burger ise ja kaste. Sai oleks võinud parem olla. Magustoit oli parim käik meie jaoks. Võtsime pekaani kooki mis oli mõnus ja mahlane ning mille nimel oleksin nõus isegi tagasi minema!
KöögiKata
Postitusi: 77
Kokaõpilane
2013-05-22 16:20:05
Sai ka see uus koht avastatud. Kahjuks mulle sellisel kujul vintage sisustus ei meeldi. Ruumid on niigi peaaegu ilma igasuguse päikese valguseta ja siis need tumedad ja vanad nõukaaegsed toolid ja lauad, jätab sellise suht poheemlasliku mulje. Ebamugav on süüa ja lauda istuda ja tõusta samuti. Aga see ving on on suht isiklik ja ei puuduta kohvikut kui totilustus asutust. Valisime pardifilee ja sparglirisoto + majakoogid. Kahjuks ei küsinud neiu pardi küpsetusastet, kuid kokkuvõttes oli see üsna meelepärane ja õnneks selline medium +, mitte well done :) Risoto juurde oleks tahtnud pipart, aga oli ainult peenestatud ja toosist. Leib mis lauda toodi oli ka kahjuks poe oma. Aga koogid tõesti suurepärased! Uurisime nende päritolu ja tuligi välja, et on üsna home made tüüpi. Teenindus oli meeldib ja kõhud saime täis :) Ma ei ole küll kursis, mis kohviku tagaruumides toimub aga eelmisel nädalal, kui meie mõnusalt kohvikus istusime, hakkas sinna rahvast voorima. Samuti sealt välja - jookide järgi ja tagasi. Ja see jättis küll mulje, et kas me oleme vales kohas või kas me peaksime ära minema.
Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2014-07-09 20:37:53
Suvel on Sinilinnus mõnus lõunat söömas käia. Väliterrass on ilusate mustsõstrapõõsastega eraldatud (varsti ka marjad küljes!) ja ühel väikesel laual on ka veekann, kust ise endale vett juurde saab valada. (Palavate ilmade elupäästja.) Täna olid valikus külm jogurti-peedisupp (2 eurot) ja koorene singi-seenepasta (4 eurot). Võtsin supi, kaaslased pasta. Supp oli väga hea, eriti mõnus nüke oli supile peale niristatud oliivõli. Kõrvale ikka musta leiba ja võid. Tühjade taldrikute järgi otsustades oli ka tomatisalsa ja idudega serveeritud fusillid head. Kusjuures ka pasta kõrvale toodi leiba-võid. Eesti ju ikka. :)

Jazzino. teen. naudin.

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2014-07-11 18:29:54
KöögiKata:
Ma ei ole küll kursis, mis kohviku tagaruumides toimub aga eelmisel nädalal, kui meie mõnusalt kohvikus istusime, hakkas sinna rahvast voorima. Samuti sealt välja - jookide järgi ja tagasi. Ja see jättis küll mulje, et kas me oleme vales kohas või kas me peaksime ära minema.
Kui see oli kolmapäev, siis toimus kinosaalis iganädalane muusikaviktoriin, kus käib tõesti palju rahvast. Aga avatud ikka kõigile.