KUKEKE, Telliskivi 57, Põhja-Tallinn

contingency
Postitusi: 14
Kokaõpilane
2012-12-23 01:54:40
Käisime seal mehega eelmisel nädalal õhtust söömas. Entrecote oli Eestile ebaomaselt hästi küpsetatud (mitte üleküpsetatud), kõrval hea hooajaline salat. Ma tellisin suuri krevette erinevate asjadega. Ei saa ka kurta, aga kogu taldrik oli õlist üle ujutatud: veel tunde hiljem oli selle maitse suus. Natuke liiga decadent vist minu maitsele. Teenindus oli väga tähelepanelik. Ainult sel hetkel, kui tahtsin salati kohta arvamust avaldada, oli ettekandjal nii kiire, et ma midagi öelda ei jõudnudki :D
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-01-16 15:56:57
Me sõime perega eelmisel pühapäeval lõunat Kukekeses. Väga tore oli - sattusime sinna peale kiiret lõunatundi, toit tuli kiiresti lauda ja üldiselt oli kõik maitsev ka. Teenindajat kiidan ka - eriti meeleolukaks tegi asjaolu, et teenindajaks osutus noormees, kellega mul on ühine perenimi ning vanavanaisa ja -ema :) Kristjan võttis Kiievi kotleti ja mina köögiviljakotleti eri lisanditega - poole peal vahetasime roogi, kuna mehele tundus mu köögiviljavaagen palju maitsvam ja ahvatlevam :D Lastele võtsime kanapasta ja kanaampsud, mõlemad olid igati maitsvad. Magusaks mulle & lastele panna cotta (oli liiga tarretiselaadne minu ja kohe kindlasti pokaalidesserdi jaoks, kuigi maitse ok) ja Kristjan apelsinikreemikoogi. Jõime erinevaid alkovabu kokteile - neil oli väga tore pikk nimekiri virgin-kokteilidest. Ühesõnaga, jäime rahule.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tiina
Postitusi: 1340
Abikokk
2013-01-17 00:03:36
Meie jäime ka Kukekesega rahule. Nii minu salat kui kaaslase kõrvitsasupp maitsesid hästi. Mõnusalt hubane oli ka teisel korrusel.

Gruusia köök on siiski üle kõige!

<< 1 | 2 >