Küdoonia ehk aiva (ingl. k. quince)

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2011-03-16 21:27:42

Roasted quince by zapxpxau

Quince pudding by zapxpxau

Küdooniad on väga maitsvad kui õigesti teha :)

Zap*

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-03-30 11:50:21

Kopeerisin Zapxpxaud, üllatavalt hästi õnnestus :P

Foto Flickris

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Infanta
Postitusi: 72
Kokaõpilane
2011-10-03 13:04:52
Kas kellelgi on head küdooniamoosi retsepti? tahaks teha just moosi, mitte dulce de membrillot :) Hea oleks ka, kui see hirmmagus ei tuleks...
Infanta
Postitusi: 72
Kokaõpilane
2011-10-06 19:29:11
Infanta:
Kas kellelgi on head küdooniamoosi retsepti? tahaks teha just moosi, mitte dulce de membrillot :) Hea oleks ka, kui see hirmmagus ei tuleks...
Tegin oma väikese aruga ise ära :) Kolleeg andis nõu küdooniad tervena potti pista, sest kui viljaliha ümber pehmeks keeb, on südamikku kerge eemaldada. Suhkrut panin lihtsalt maitse järgi. Päris toredasti kukkus välja :)
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2011-10-26 10:55:17
Infanta:
Infanta:
Kas kellelgi on head küdooniamoosi retsepti? tahaks teha just moosi, mitte dulce de membrillot :) Hea oleks ka, kui see hirmmagus ei tuleks...
Tegin oma väikese aruga ise ära :) Kolleeg andis nõu küdooniad tervena potti pista, sest kui viljaliha ümber pehmeks keeb, on südamikku kerge eemaldada. Suhkrut panin lihtsalt maitse järgi. Päris toredasti kukkus välja :)

Vernanda tegi imeilusat ja väga maitsvat (jah, oli au mekkida) Itaalia stiilis küdooniamarmelaadi ehk cotognata't.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-07-21 01:00:26
Ma kilkan ja eputan veidi - meie tunamullu istutatud küdooniapuu kannab tänavu vilju :) Hetkel veel väikesed, aga eks ma raporteerin, kui õige aeg on käes...

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-10-22 11:42:13
Pille:
Ma kilkan ja eputan veidi - meie tunamullu istutatud küdooniapuu kannab tänavu vilju :) Hetkel veel väikesed, aga eks ma raporteerin, kui õige aeg on käes...

Tänavu olid viljad veidi suuremad juba :)

Siin üks juulis tehtud pildike:

Siin septembri lõpus tehtud foto:

Neli ilusat küdooniat oli tänavu, tulebki nüüd välja mõelda, kuidas neid kõige väärilisemalt kohelda :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Martiina
Postitusi: 939
Abikokk
2013-10-22 14:40:54
Olen küdooniate koha pealt väga rumal, seega küsin. Nägin neid hiljuti poes, mõtlesin siis, et kas nende valikul peab ka midagi tähelepanelikult vaatama- et kas vili peab olema kõva või pehme? Nagu õun, et pigem kõva? Ja alati peab läbi küpsetama, jah?
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2018-12-08 22:11:36

Martiina:
Olen küdooniate koha pealt väga rumal, seega küsin. Nägin neid hiljuti poes, mõtlesin siis, et kas nende valikul peab ka midagi tähelepanelikult vaatama- et kas vili peab olema kõva või pehme? Nagu õun, et pigem kõva? Ja alati peab läbi küpsetama, jah?

Parem hilja kui mitte kunagi, eks :) 

Kuigi on olemas sorte, mida võib toorelt süüa ("Kuganskaja" ja "Aromatnaja"), siis üldiselt tuleb kindlasti läbi küpsetada või keeta või hautada. Meil on sort "Meeches Prolific", nõuab ka kindlasti kuumtöötlemist.

Poest otsi kõvemat ilusa kollase koorega ja plekkideta vilja.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 >