Koržetsi Õpiköök

K2tu66
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2010-07-27 11:11:15
Lugesin Koržetsi kalaköögi kursusest ja tahaksin väga oma ühte väga head sõpra sinna saata, kes on ühtlasi Koržetsi väga suur austaja. Kuna aga kurse toimumiseks oleks vaja 15 inimest, siis tekkis selline küsimus, et kas leidub mõni huviline, kes soovib Koržetsi kalakoolituses osaleda? Saaks äkki ühineda ja osaleda sellel põneval ja huvitaval kursusel.

http://bakingdream.blogspot.com/

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-10-18 15:31:18
Ma uurin tasakesi, kas nt novembris oleks nami-namikate seas huvi Koržetsi kalakoolituse vastu. Menüü oleks järgmine: Sashimi valge redisega Lõhe rasstegai puljongiga Koorene kalasupp Ministeeriumi salat - kihiline salat suitsukalast, lõhest, juustust, õunast jms Kas kalarullid või pajas üleküpsetatud kala (seente, sibula, bechamel kastme ja veel ühe ning teisega:) ) Heeringasalat ning heeringa Vorschmack Joogiks pakume kohvi, teed, valget veini Hind oleks 500 krooni osaleja ja koht ilmselt Õpetajate majas. 15 inimest oleks vaja, et eraldi koolitus meile teha. Pille

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Üllekas
Postitusi: 210
Abikokk
2010-10-19 16:16:38
Uuel aastal oleksin huvitatud, aga novembris kahjuks ei saa:(
Kätrin
Postitusi: 1053
Abikokk
2010-10-19 18:50:51
Pille, kas osalejad peavad olema namikad või võib ka väljaspoolt inimest kutsuda? (kui namikatest kohti täis ei saa)

Kätrini kokkamispäevik

ErleS
Postitusi: 339
Abikokk
2010-10-19 22:28:37
Kui kuupäev sobib, oleks huvi olemas. Kala mulle maitseb, kuid kalatoite ise praktiliselt ei teegi, seega kulub silmaringi laiendamine täitsa ära :)
K2tu66
Postitusi: 3
Kokaõpilane
2010-10-26 09:54:19
Oleksin endiselt huvitatud tulema ja koos kaaslasega:)

http://bakingdream.blogspot.com/

Magus
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2010-10-26 19:28:55
mina oleksin ehk isegi huvitatud, kuid oleneb ajast ja raha hulgast, mis selleks vaja on
Itakene
Postitusi: 380
Abikokk
2010-10-26 22:29:07
Olen ka huvitatud. :)

köögimaania

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-11-17 15:29:06
Nami-Namikate ühise kalakoolituse lükkame järgmisesse suvesse, aga kõikidele kalahuvilistele annab Koržetsi õpiköök teada järgmist: Kui otsite elamust, mis ergutaks nii mõtte- kui maitsemeeli, soovitame teil tutvust sobitada Koržetsi Õpiköögiga. Humoorika ülevaate koos asiste nõuannetega annavad roogadest kalakokad Vladislav ning Kaarel Korzets. Üheskoos õpiköögi osalejatega valmistatakse ning maitstakse kala marineeritult, keedetult, praetult, pirukas ning kõige tipuks – toorelt! Kõik õppurid saavad kaasa retseptuuri, mille abil enimmeeldinud roogasid iseseisvalt kodus taaskatsetada. Korzetsi Õpiköögist saab lugeda veel interneti leheküljelt www.opikook.ee kus lisaks kalaretseptidele leiab ka põnevaid artikleid, mis enam või vähem seotud kalatoitudega. Põnevat avastamist! Info Korzetsi Õpiköögi tegemiste kohta: www.opikook.ee opikook@opikook.ee

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com