Kohvik CAMPA, Tallinna mnt 2, Pärnu

Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2009-08-25 11:51:59
Erilist arvustust ei tahaks kirjutada, sest äkki oli asi rohkem hetkes ja meeleolus, aga selline mõnus kohvik-restoran, kus võib ka niisama istuda ja mojitot juua vms. Aga põhimõtteliselt siis pastasid ja muid itaaliapäraseid roogi pakkuv söögikoht. Mina sõin alustuseks crostinit suitsuangerja ja marineeritud paprikaga, mis olid tegelikult kõige paremad nii, et kõigepealt sõin paprika ära, siis angerjariba ja lõpuks saia :) Väga huvitav olla olnud mahlane melon toorsuitsusingiga. Lisaks toodi lauda ka (oletan et kohapeal valmistatud) pesto ja saiad. Sõin ravioole, aga pea oli vist laiali otsas, nii et üldse ei meenu, millega. Lapse tomati-koorekastmesed spagetid olid sellise koduse maitsega ja sai võtta ka väiksema portsu, mis oli küll õige pisut odavam ja õige pisut väiksem :) aga siiski. Mulle jättis sümpaatse mulje, aga meie seltskonnas oli ka campa püsiklient.. Igatahes julgen soovitada katsetamiseks. Campa koduleht
Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2009-09-29 15:59:06
Meie lemmikkoht Pärnus lastega söömas käimiseks, ainult positiivsed elamused.
Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2009-09-29 19:11:17
Nüüd vaatasin Marju poolt antud kodulehe linki ja avastasin, et ka meie oleme lastega seal einestanud. Söök ja teenindus meeldisid. Ainuke miinus oli minu jaoks vesipiibud, eks ma siis tegin lastele selgitustööd.
Liiseli
Postitusi: 256
Abikokk
2009-10-03 13:24:27
Vandiste:
Ainuke miinus oli minu jaoks vesipiibud, eks ma siis tegin lastele selgitustööd.
Vesipiibud??? Kus need seal olid? Kümnekorra käigu jooksul pole meie ega lapsed küll suutnud sellist "varustust" silmata (istume alati ruumi tagumises osas).
Vandiste
Postitusi: 769
Abikokk
2009-10-07 23:39:00
Me käisime poolteist aastat tagasi. Avalikult ma neid väljas ei näinud, kuid mingi seltskond küsis teenindajalt ning lauale nad selle igatahes said. Kella aeg oli kaheksa paiku õhtul - siis vist eriti väikeste lastega kohvikus ei istuta. Aga võib olla oli see kohvik poolteist aastat tagasi mõne teise firma hallata :/ ning praegusel omanikul ei ole vesipiipudega mingit tegemist.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-01 14:28:39
Kuulge, pärnakad. Kas Campa veel tegutseb või võib teema sulgeda?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Aire1
Postitusi: 837
Abikokk
2012-10-02 11:21:02
Kui ma ei eksi siis juba aasta aega on seal Pärnamäe pagaritooted. Memm toob sealt saiakesi ja pekipirukaid. Pärnamäe omanikud peaksid olema lätlased.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-10-02 11:51:54
Aire1:
Kui ma ei eksi siis juba aasta aega on seal Pärnamäe pagaritooted. Memm toob sealt saiakesi ja pekipirukaid. Pärnamäe omanikud peaksid olema lätlased.
Aitäh, Aire! Panen siis teema lukku!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com