Võrumaa söögikohad

Nadira
Postitusi: 6
Kokaõpilane
2009-08-21 14:29:01
Võrumaa söögikohtadest paistavad siin olevat esindatud vaid Rõuge talukohvik ja Võru Mõisa Ait. Mõisa Ait on üsna kehvade toitude ja teenindusega viimasel ajal (äkki suvepuhkuste tõttu) ja mina seda Võrumaad külastavatele tuttavatele küll soovitada ei julgeks. Spring Cafe http://www.springcafe.ee/ on maitsvate toitudega ja stiilne koht. Suvel ka ainuke koht Võrus, kus korralik suveterrass ja veel vaatega järvele. Jahedama ilmaga antakse pleedki ümber :) Kahjuks muudeti ilmselt MASU tõttu lahtitiolekuaegu. Äripäevadel enam peale kaheksat sinna sõbrannaga kohvitama minna ei saa :( Üsna hiljuti avatud Chinese Inn vabaduse tänaval, Semu kaubamaja vastas üllatas positiivselt. Menüüs on peale hiina toitude ka Tai ja India rahvusköögist pärinevat. Ma pole eriline idamaade toidu fänn, aga toidud olid tõesti maitsvad, hinnad normaalsed ja kaasa saab ka osta. Söögikoht pole endale eriti reklaami teinud ja koduleht ka puudub. Seega tekib hirm, et kas selle leiavad nii paljud inimesed üles, et end ära majandada. Loodetavasti jäävad ikka püsima :)
Eva
Postitusi: 771
Abikokk
2010-01-14 14:07:15
Refereering Võrumaa Teatajast: Aasta lõpus, uue algul sulges Võrus uksed kaks söögi-joogikohta: pubi Õlle nr 17 ja trahter Vana Jõgi; põhjuseks klientide nappus. „Klientide puudus, muidu­gi,” kinnitas sulgemisotsust Õlle nr 17 perenaine Juta Armstrong ja põhjendas: „See ei tasunud enam ära. Inimesi ei liigu, kõik kolivad ära.”

http://www.perenaine.ee/

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2010-03-05 11:19:00
nii, aga olge nuud kenad ja soovitage veel mond lahtiolevat kohta ka :) sh talvel lahti olevat kohta :)

Da Vahtra Residence

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-08-06 11:57:18
VERNANDA:
nii, aga olge nuud kenad ja soovitage veel mond lahtiolevat kohta ka :) sh talvel lahti olevat kohta :)
Ja millised muudatused on viimase kahe aasta jooksul aset leidnud?
Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2012-08-07 00:32:45
Käisime täna Võrus ja kuna mingeid soovitusi söögikohtade osas ei olnud, siis maandusime Ränduri pubisse, millest olin vähemasti enne kuulnud. Vaikimisi ei meeldi mulle pubid ja pubitoidud aga see koht üllatas väga positiivselt. Lastega oli kokkulepe et friikaid/viinereid ei saa ja ainus kvalifitseeruv lastepraad ei sobinud. Läbirääkimiste käigus pakkus lahke teenindaja et vabalt võib ühe prae kahele taldrikule jagada (kuigi menüüs olid nii väikesed kui ka suured praed). Toidud olid väga maitsvad ja ka lapsed sõid oma taldrikud peaaegu täiesti tühjaks. Teenindus oli väga kena ja viisakas, kiiruse üle ei saa samuti nuriseda. Järgmisel korral läheks jälle.
Nipitiri
Postitusi: 959
Abikokk
2012-08-19 00:52:08
Täna külastasime läbisõidul Saarsilla talukohvikut Rõuges. Silt lubas koduseid toite, seda ka saime. Mina sõin maitsvaid kapsarulle köögiviljadega ja lauakaaslane kiitis oma loomaliha kukeseentega. Kohv ja morss olid ka head. Arve tuli üpris soolane, aga ju vähemaga ei majanda ära, kui käive on väike. Meie sealviibimise ajal õnneks oli rahvast mitu lauatäit.
FeedTheNeed
Postitusi: 6
Kokaõpilane
2014-04-26 17:42:12
Cafe Spring on suvisel ajal väga meeldiv koht, sest seal saab terassil maitsvat toitu nautida.

http://feedtheneed2.blogspot.com/