Hakklihamasin / hakkmasin / hakkimismasin

Elis
Postitusi: 665
Abikokk
2010-03-25 21:36:48
Ma sooviksin enesele hakklihamasinat soetada kuna satub tihti kätte suurtes kogustes veise- ja ulukiliha. Mure aga selles, et need on sedasorti lihad, mis on väga kiulised ja ei taha mu vanaema-aegsest aparaadist mingi nipiga läbi minna. Vaeva rohkem kui asi väärt on. Oleks vaja mingit võimast aparatuuri, mis töö hõlpsamaks teeks. Olen aga kuulnud, et osad uued aparaadid pidid suhteliselt mõttetud olema. Ei teagi mida nüüd arvata- kui teha investeering, aga tulemus ei parane, siis ka kurb nagu. On äkki keegi, kes oskab midagi täpsemalt rääkida sel teemal. Äkki mingit firmat soovitada või mingit kindlat mudelit. Ma ütlen kohe ära, et KitchenAidi mul ei ole.
Akaatsia
Postitusi: 235
Abikokk
2010-04-13 19:00:40
Aga kust saaks nö tööstuslikku hakklihamasinat
Tiramiiiisu
Postitusi: 69
Kokaõpilane
2010-04-13 22:17:05
Akaatsia:
Aga kust saaks nö tööstuslikku hakklihamasinat
Just eile nägin sellist asja osta.ee-s. Võid sealt vaadata, äkki on veel alles :)
Pozataja
Postitusi: 166
Abikokk
2012-06-27 22:43:36
mina otsin veneaegsele hakklihamasinale uut tera. kas kuskilt on võimalik veel sellist varuosa leida. või tuleb ainult ostas, soovis, ja KB-l silma peal hoida ja vanakraamiturgudel kolada?

Pozataja

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2012-06-27 23:35:04
Lase uus teha? Ei tea kas on selliseid inimesi (ehk on veel), aga mu vanaisa tegi selliseid väikseid metallvidinaid ise. Olid ka vastavad tööriistad. Kirbukalt võib ehk leida.

Zap*

<< 1 | 2 >