Restoran EGOIST, Vene tn, Tallinn

Mari-Liis
Postitusi: 593
Abikokk
2012-01-03 23:55:55
Sama siin, hirmsasti kriibivad silma sellised kirjavead. Seda FB kuulutuse vigade paraadi ei saa enam lihtsalt apsakateks nimetada või öelda, et tegijal ikka juhtub. Kahju, tõesti. Olen selles restoranis mitmel korral saanud väga heade elamuste osaliseks nii õhustiku kui kulinaarse poole pealt. Kahju, et nüüd selline prohmakas selle õnnetu menüüga :(

Siit nurgast ja sealt nurgast

Kodumeeskokk
Postitusi: 84
Kokaõpilane
2012-01-04 11:03:28
See on kui kõik söögikohad tahavad olla hirmus "peened". Aga eks see "võsasakslus" on eestlastele juba üle sajandi vana probleem. Ja siis tulevad veel "peenemad külastajad" ja.... Lihtsas ja mõistetava eesti keeles on minu meelest menüü palju huvitavam kui see võõrkeelsete väljendite pikk jada ... ja kui kuskil räägiti lastemenüüst - kuulge ,kui isegi täiskasvanu ei saa õieti ilma tõlgita aru mida söögiks pakutakse , mida siis veel lapsest rääkida...
Infanta
Postitusi: 72
Kokaõpilane
2012-01-08 22:56:28
Ka 100% Pillega nõus. Ma mõistan, et kõik meie hulgast ei ole filoloogid ja võivad eriti võõrsõnadega vigu teha. Aga nn tipprestoran endale küll selliseid vigu lubada ei tohiks. Eestis on muide olemas Eesti Keele Instituut, kuhu on võimalik helistada ja nõu küsida...ei tea, miks see peente roogade ja märkimisväärsete hindadega restoran oma külastajaid küll sellise väikese ajakulu vääriliseks ei pea...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-11-04 21:59:19

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Silx
Postitusi: 1075
Abikokk
2013-11-05 14:03:02
:( see on küll kurb

Gastronautilised äpardused We ate the food, we drank the wine Everybody having a good time

<< 1 | 2 >