Maasikad: aedmaasikad, metsmaasikad, kuumaasikad, muulukad

Merit
Postitusi: 57
Kokaõpilane
2008-07-01 12:24:44
Praegu on just hea aeg teha selliseid kooke ja torte kuhu läheb hästi palju maasikaid. Selles maasika-toorjuustu tordis on umbes kilo :) Retsept siit

www.heatoit.com

Frieda
Postitusi: 309
Abikokk
2008-07-01 13:45:35
Merit:
Praegu on just hea aeg teha selliseid kooke ja torte kuhu läheb hästi palju maasikaid. Selles maasika-toorjuustu tordis on umbes kilo
Taolist maasika-toorjuustutorti tegin eelmisel aastal, nüüd tuli taas isu peale. :) Kõikse rohkem meeldib mulle vist siiski klassikaline kombinatsioon biskviidist, vahukoorest ja /või kohupiimast ning maasikatest. Täitsa tavaline on aga, et maasikaaeg hakkab enne lõpule jõudma, kui ma olen isu värsketest maasikatest täis söönud ja leian, et võiks nüüd hakata mõtlema maasikakookide ja -magustoitude peale. :D

Söömine on ainus töö, mis toidab

Merit
Postitusi: 57
Kokaõpilane
2008-07-01 18:08:47
Frieda:
Kõikse rohkem meeldib mulle vist siiski klassikaline kombinatsioon biskviidist, vahukoorest ja /või kohupiimast ning maasikatest.
Biskviidiga peaks isegi proovima, ma ei ole suurem asi küpsetaja, seega minu jaoks oleks biskviit päris keerukas juba :)

www.heatoit.com

Blonduanna
Postitusi: 120
Abikokk
2008-07-01 18:17:59
ausalt öeldes pole veel suurema küpsetamiseni maasikatega jõudnudki. ikka toorelt või kohupiima/vahukoorega söödud. ka smuutis on head. ja maitsestamata jogurti ning kaerahelvestega hommikusöögiks.

http://blondukokkab.blogspot.com

Betty
Postitusi: 186
Abikokk
2008-07-03 22:42:21
Sain teispäeval oma aia maasikaid :) Täna vanaema juurde rohima minnes, tuli tädipoeg ekstra emale rääkima, et ta maasika-vahukoore torti teeks. Lubasime laupäeval isa sünnipäevaks teha. Magusaid metsmaasikaid leidsin ka kiviaia äärest, mõnus...
Heleen
Postitusi: 302
Abikokk
2008-07-03 22:58:22
Veab, kel maasikad omal aiast võtta..

Armastus käib kõhu kaudu :)

Nämmu
Postitusi: 249
Abikokk
2008-07-04 13:20:42
oo jaa, olin mõned päevad saaremaal ja nüüd kodus maasikauputus :P Ema keedabki praegu moosi ja mu lõunasöögiks saab ilmselt ka kama-maasikakreem :)

Kaie

Hexy
Postitusi: 531
Abikokk
2008-07-04 20:26:47
maasikad saab natuke maitsta ema peenramaalt ja eile ostsime ka turult ühe hunniku. jäässe panime toormoosi ja sõime ise isu täis. valmistasin maasika valgešokolaadi koogi, minu jaoks tuli veidi liiga magus, a väärt proovimist.

Hexy asjatab

Sussukas
Postitusi: 174
Abikokk
2008-07-05 13:39:47
Mina tegin pokaalidesse maasikavahtu. 4ks tükeldatud maasikaid, Vahukoort ja suhkurt zelatiini Maitsestamata jogurtit või 10st hapukoort (esimesega tuleb parem) Ja siis nagu ikka, zelatiin sulama, vahukoor vahustuma ise maasikaid sööma-tükeldama. Jogurti ja zelatiini segan esmalt, siis vahukoore sisse, nii et nö. vahukoore tükid jääksid ja lõpuks õrnalt maasika tükid. Valan pokaalidesse ja katan toidukilega. Umbes tunni- kahe pärast saab süüa. Kaunistan maasikate jm rohuga mis aiast leian.

Vanad inimesed on väikesed sellepärast, et neil on väikesed kepid

Katja
Postitusi: 386
Abikokk
2008-07-05 13:55:28
kohe tekkis uudishimu - miks toidukilega katmine hea on? olen seda toimingut ka varem märganud aga kasutegurist pole veel aru saanud...

http://koogel-moogel.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>