Gruusia restoran PIROSMANI, Tallinn

Cracilis
Postitusi: 109
Abikokk
2009-07-18 20:42:51
Käisime mehe ja sõpradega seal täitsa linna piiril Tartu maantee Pirosmanis, mina võtsin kalkunishaslõkki, mees sealiha oma. Väga hea oli. Sinna läheks tõesti iga kell tagasi. Eriti sügava mulje jätsid kartulid, mis tundusid olevat kuidagi vardas lüpsetatud (?) ja maitsesid superhästi.
Cracilis
Postitusi: 109
Abikokk
2009-07-30 10:43:19
Nüüd eile sai läbi astutud ka sellest Nõmme Pirosmanist. Kuna meespool süüa ei tahtnud ja mul ka just teab mis hundiisu ei olnud, võtsin ma selle hatšapuri. Mmmm. Minule kui juustuperverdile ja jumaldajale sobis see kohe eriti hästi. Rahvast oli ka paras hulk, kuigi valdav enamus istusid väljas. Küll aga suutis üks vene noormees kogu ruumi enda parfüümi või ma ei tea, mille järgi lõhnama panna.See enam niiväga tore ei olnud, aga tema kaaslannat ilmselt ei häirinud. Võibolla oli põhjus ka konjakiklaasis, mida neiu hoolsalt kallutas, ja mida oli laua peal tühjana juba mitmeid. :D
Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2009-08-10 12:13:37
Käisin kah Nõmme Pirosmanis ja Gruusia kombe kohaselt tellisin laua looka, hatšapuri, suluguni, hinkali, šašlõkk, hautatud lammas (tšakapuli) jne. Eranditult kõik toidud olid maitsvad.

Profa köögipool

Cracilis
Postitusi: 109
Abikokk
2009-08-31 16:02:10
Juhtusime mehega siis sinna Tartu mnt Pirosmani. Mina võtsin atšma, mees aga seakarbonaadi ahjukartulitega. Jeesuke, oli see viimane alles maitsev. Nagu oleks taldrikul suuremat sorti shaslõkitükk, mahlane ja maitsev. Rahvast oli ka muidugi palju...
Zoozi
Postitusi: 2992
Abikokk
2009-09-13 22:12:18
Käisime täna mehega Nõmme Pirosmanis. Külastame tegelikult seda kohta juba mitu-mitu aastat ja alati oleme väga rahule jäänud. Täna võtsime siis kahepeale sealihašašlõki, mantõ ehk suured pelmeenid, kalakuri ja hatshapuri. Kõik oli nii maitsev ja kõht sai ääreni täis. Rahvast oli ka väga palju.....

Zoozi tegemised

Dinnu
Postitusi: 98
Kokaõpilane
2009-12-08 19:36:43
Ehk keegi teab, kas Tallinnas ka sellist söögikohta on olemas, kust häid tšeburekke saaks? :D Tartus olevas Gruusia restoranis on need menüüs olemas aga Pirosmanis miskipärast mitte...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-02-23 17:31:36
Ma käisin Pirosmanis üle tüki aja paar kuud tagasi (detsembris vist?), kui Borjomi maaletoojad seal Borjomi esitluse korraldasid. Saime mõningaid roogi maitsta ka, maitsev oli. Nii vedasingi oma pere sinna täna lõunat sööma, kuna olime niiehknii Nõmme kandis. Võtsime valiku roogi, mida ma ühe peatse Gruusia köögi koolituse jaoks maitsta tahtsin :) Laual olid badrižani (imehea!), salat praetud baklažaanide ja paprikaga (väga maitsev), katmis supp e. kanasupp (tütre erisoov, maitses nagu kanasupp - hea, aga ei midagi meeldejäävat), adžapsandali (väga maitsev, täpselt sama hea nagu minu enda oma :)), kutš matši ehk praetud kanamaks kreeka pähklitega (potensiaaliga), lobio, abhasuri lihapallid ja puri sai. Hoiatuseks - portsjonid on mehised, aga omanikud annavad lahkelt karbi, kui soovid jäägid kaasa võtta :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >