joogivesi

Anu
Postitusi: 373
Abikokk
2008-05-28 17:00:52
Ma elasin Mustamäel ja seal polnud veega mitte mingeid probleeme. Samas, jah, kesklinnas elades ei suutnud kraanivett küll juua.
Moxuma
Postitusi: 17
Kokaõpilane
2008-05-29 12:25:52
Kodus, Kalamajas, on veel kõrvalmaik olemas. Joogivee lasen Britta kannust läbi, sellega kaob kõrvalmaitse ära. Tööl, Ülemistel, aga pole kraaniveel mingit kõrvalmaitset tunda. Loobusin üsna kiirelt vee kaasa võtmisest kuna kraanist tuleb joodav vesi :)
Kajakas
Postitusi: 237
Abikokk
2008-05-29 14:49:02
Minu jaoks on Tallinna vesi eluaeg olnud joogivesi ja seetõttu tundub alati nt kaevuveel mingi teine maik olema. Elan Kalamajas ja joon nagu nagin.

proua söögisõltlane

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-07-01 09:51:42
Infoks valgamaalastele: Veeprogramm parandab maaelanike elutingimusi

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Vernanda
Postitusi: 428
Abikokk
2008-08-16 21:38:35
ma ka tlna kesklinnas ja vesi suht joodav, kuigi meil siin ka üritati britta kannu rakendada, on see nüüd ära ununenud. aga meil töö juures nt oli suht kehva maitsega kuni filtrid pandi. niiet võib täiesti sõltuda.

Da Vahtra Residence

Pampinea
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2008-11-26 15:12:16
Olen eluaeg Tallinnas elanud ja ka kraanivett joonud. Ausalt ei ole aru saanud, kas ta on aegade jooksul ka paremaks läinud, halvemaks kindlasti mitte. Pudelivee ostmine on suhteliselt põhjendamatu, kuid veefirmadel on suur reklaamijõud taga, pole siis ime, et inimesed selle õnge lähevad.
pk
Postitusi: 60
Kokaõpilane
2008-11-26 17:25:17
Meil Tallinna kesklinnas talutav. Tartus oli parem, aga noh, juua kõlbab siin ka. Kui lausa eemalepeletavat lõhna või värvi pole, joon igal pool.
Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2008-11-26 17:32:26
Mul üks tuttav töötas Tallinna Vees ning väitis, et kraaniveele on kehtestatud palju karmimad nõuded kui pudeliveele. Hetkel elan Assakul, Tallinnas olen elanud nii Mustamäel kui ka kesklinnas. Vett olen kraanist joonud igal pool ja maitse üle ei kurda. Aga jah, torude seisukord on ka faktor, mis oluliselt mõjutada vee üldist kvaliteeti, sh maitset. Seega, kui maja torud on vanad ja roostetanud, siis pole loota hääd vett. P.S. Vot Sillamäe kraanivett ma küll ei joo...
Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2008-11-26 21:08:21
Ega mina, kui teemaalgataja, pole elu sees arvanud, et Tallinna vesi oleks ebakvaliteetne või must vms. Sellel on lihtsalt keemia maik juures. Ja seda ei tunnegi need, kes on elu aeg Tallinnas elanud. Kui Tartu külalised tulevad, siis tunnevad kohe. Isegi nägu pestes tunnevad lõhna. Samas eile käis mu õetütar, kes on viimased 4 aastat Tallinnas elanud (enne Tartus), tema arust oli täiesti ok. Mina ise saan juba siis aru, kui Britta filter vanaks hakkab minema, kohe tuleb õrn Tallinna vee maik juurde :). Nii et vist maitse asi. Mina aga olen ütlemata tänulik Brita kannule, see varasem pudelite tassimine oli tõesti jabur ja ajas hulluks

http://jucjaco.blogspot.com/

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-11-27 12:47:34
Lugemist BIONEER portaalist: LEVINUD EKSIARVAMUSED: 7 põnevat fakti joogivee kohta

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>