Paberist muffinivormid

Juc
Postitusi: 629
Abikokk
2008-04-14 10:36:50
Leidsin Cook & Eat blogist aadressi, kust saab tellida minu meelest imeilusaid muffinipabereid, vt siia Ja sellised volditud variandid on olemas siin. Kuigi, see on USA lk, ma ei ole kindel, kas sealt mõistlik tellida on

http://jucjaco.blogspot.com/

Sandraliis
Postitusi: 28
Kokaõpilane
2008-05-02 21:45:42
Spidur:
Tikkk:
Aga kas keegi on kusagil näinud neid hästi pisikesi vorme, mida kommide jaoks kasutada?
Tartust Koduextrast olen mina ostnud.
Mina nägin neid pisikesi vorme Pärnus FoodMarketis.
Qsti
Postitusi: 369
Abikokk
2008-05-03 07:17:38
Kui te kusagilt ei leia ja Tallinnas olete siis võin siit kaasa tuua, meil nii neid "ameerikamuffinivorme" kui väikseid värvilisi foolium-kommivorme igas poes saada. :) Mind ennast huvitavad jällegi mini-muffinivormid, mida omakorda siin saada pole. Olen kuulnud, et Selveris olevat aga kui ise viimati otsimas käisin siis muidugi polnud. :/
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-30 13:27:51
Avastasin, et Suhkrukunst.ee veebipoes ja nende Mustamäel asuvas esinduspoes müüakse toredaid ja parajalt suuri "tulbikujulisi" pabervorme. Eks osavamad-tublimad voldivad neid ise, aga ma loomult laisk. Paberümbrisi on pruune, valgeid ja valgeid kuldse sirgeldustega. Mina kasutasin neid nädalavahetusel martsipani-õunamuffinite küpsetamiseks: Siin kogu Suhkrukunsti muffiniümbriste valik, aga neil on ka miniümbriseid ja iluümbriseid.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Marink
Postitusi: 48
Kokaõpilane
2012-12-14 13:37:20
Annan lihtsalt teada, et kes otsib natukene erilisemaid paberist muffinivorme, siis juhtusin täna Rocca al Mare keskuses mööda minema Bon Appetit kauplusest (II korrusel) ning läbi klaasseina jäid silma ilused eri suuruses ja erinevate kujudega paberist muffinivormid. Pilku püüdsid just tähekese kujuga pabervormid.
Spiidi
Postitusi: 743
Abikokk
2012-12-15 17:10:38
Pille:
Avastasin, et Suhkrukunst.ee veebipoes ja nende Mustamäel asuvas esinduspoes müüakse toredaid ja parajalt suuri "tulbikujulisi" pabervorme. Eks osavamad-tublimad voldivad neid ise, aga ma loomult laisk. Paberümbrisi on pruune, valgeid ja valgeid kuldse sirgeldustega. Mina kasutasin neid nädalavahetusel martsipani-õunamuffinite küpsetamiseks: Siin kogu Suhkrukunsti muffiniümbriste valik, aga neil on ka miniümbriseid ja iluümbriseid.
Ma ostsin samad minivariandis. Väga kenad! Ma olen ka natuke laisk :) Seal on ka väga ilusaid kuldseid ja hõbedasi minimuffinivorme. Sattusin esimest korda nende esinduspoodi ja väga hea mulje jättis. Müüjad olid heas tujus ja kirjeldasid elavalt kõigile, kuidas ostetud vorme / värve / kaunistusi kasutada vaatamata pühadele kohaselt pikale järjekorrale.

le D?ner

<< 1 | 2 >