Kust ostate oma toidu?

Noor_Perenaine
Postitusi: 241
Abikokk
2012-03-20 10:15:20
Polegi vist siin teemas veel tuututanud sellest: http://et-ee.facebook.com/talutoidab?sk=app_195975930482209 Piim, hakkliha, juurikad, pudruhelbed ja vahel ka jahu ja vorst tulevad meile nüüd koju ukse taha :) Lisaks saab sealt mune ja muud kraami veel! Minu elu on palju mugavaks ja lihtsamaks muutunud tänu sellele toduringile! Meil põhiline poeskäija olen ikka mina (mees muidugi aitas, aga mul lõpeb tööpäev varem ja ikka käin siis kohe poest läbi enne koju minemist või teeme kolleegiga lõuna ajal poetiiru. Ja ma ei pea enam tassima selliseid raskeid asju poest. Ja see piim on lihtsalt väga maitsev! Olen hakanud palju rohkem piima jooma ja poepiima hinda ka ei tea enam. Kui vahel jääbki tilgake üle, siis härra teeb maailma parimaid hapupiimapannkooke. Ja hakkLIHA on oma nime väärt (vähemalt minu meelest, tootja küll kahjuks ei meenu hetkel)! Ainult selle peab kas samal või järgmisel päeval toiduks tegema või külmkambrisse pistma, minul on hakkliha paki peal toomise päeva kuupäev tavaliselt.
Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2012-03-27 20:32:12
Ma olen Trlp sarnaselt paras korilane, kes tihti mööda linna erinevates poodides ringleb. Ja vahest (nt täna) ajab see mind jube närvi, et ma pean mitmes erinevas poes käima olenevalt sellest, mida ma süüa tahan teha. Nädala sees on põhipoeks Pirita Selver, aga nt neil ei müüda Arla feta juustu väikeses pakis enam /meie pere suurt pakki ei tarbi ära) ehk kui fetaga on midagi menüüs, siis ma pean selle pärast nt sinna Pirita linnaosa valitsuses olevasse poodi minema. Nädalavahetuse põhipoodideks on Viimsi Comarket ja Mustakivi Prisma. Prismas on nt jälle loomaliha mingi absurdse hinnaga, ehk kui liha on plaanis, siis ma pean kas Pirita Selverisse või Viimsi Comarketisse ka veel minema. Viimsi Comarketis müüakse kookospiima ainult nendes imepisikestes kallites purkides ehk kui ma karrit tahan teha, siis ma pean veel üle tee Viimsi Marketisse ka minema. Sama lugu tuunikalaga. Kahjuks ei ole sahvrit kodus, et saaks varusid tekitama hakata. Gnoccisid ja värskeid ravioolisid (mitte neid Eesti omi, sest need ei kõlba üldse) olen viimasel ajal ainult Kaubamajas näinud, ehk kui need on menüüs, siis ma pean need Kaubamajast ostma ja kuna Kaubamajas muu valik kehva, siis veel Pirita Selverisse ka minema. Eksootilisemaid mereande saab Stockist või Kaubamajast. Liha ostan ka vahest Stockist.
Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-03-27 21:30:17
Zapxpxau:
Oo, Tagamõisa on mulle teada-tuntud koht! Meil seal talukoht ja nooremana palju ringi jooksnud. Soovitan vaadata seda voldikut, PDF-kujul: www.saaremahe.ee/files/Download/EST_voldik.pdf Seal külastatavad Saaremaa mahetalud, ehk leiad midagi huvitavat.
Oo, me siis ju vallanaabrid :D Nii hõreda asustusega piirkonna kohta täiesti kena kokkusattumine. Mahetalud - ma mõtlen siin, et miks ma ise selle peale pole tulnud --- võtan suvel tiiru ette. Tänud!
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >