Piimavahustaja ja piima vahustamine ilma piimavahustajata :)

Cashmir
Postitusi: 134
Abikokk
2009-03-01 16:20:56
Olen ka õnnelik espressokannu ja tolle presskannu-moodi piimavahustaja omanik. Kuna suurem cappuccino-tuhin on ajaga üle läinud, katsetan vahel ka teistmoodi maitseid. Üks mõnus kombinatsioon on selline: kui piim on juba enam-vähem vahtu läinud, lisan veidi vedelat vanilliekstrakti ja jätkan veel natuke vahustamist (vaht läheb küll siis nõrgemaks ja vedelamaks, aga võtab väga mõnusa vaniljemeki), ning serveerimisel raputan piimavahu peale ohtralt tumedat kakaopulbrit (mulle meeldib selles variandis ilma suhkruta kakao, siis jäävad maitsed kõige puhtamad). See vaniljevaht koos kakaoga on hea isegi ilma kohvita, õhtuseks nautimiseks :)
innu
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2012-04-19 14:29:31
Kasutan super head piimavahustajat:http://www.illy.ee/et/illy-piimavahustaja/16-piimavahustaja.html tavaliselt lisan ka piimale veel mõnda siirupit: http://www.illy.ee/et/4-philibert-routin-1883siirupid ja tulemus on väga rahuldav:)
Kaia
Postitusi: 24
Kokaõpilane
2012-05-14 09:09:45
Ostsime nädalavahetusel IKEA-st peotäie piimavahustajaid. Selliseid. Teeb töö ära küll. Täitsa mõnus paks vaht tuleb. Oleks ikka pidanud mõned peotäied veel võtma neid, kõikidele sõbrannadele ka:). Järgmiseks IKEA reisiks on juba nimekirjas olemas: paar peotäit piimavahustajaid.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-03-11 14:32:47
Panen siia ühe Nami-Nami sõbraliku ettevõtte reklaamteate: JURA automaatne piimavahustuskann Täiuslik piimavaht sekunditega Automaatse piimavahustuskannuga saad kiiresti, lihtsalt ja laitmatult valmistada sametjast piimavahtu külmadele hõrgutistele, nagu näiteks latte frio või külm kakao. See sobitub täiuslikult JURA klassikalise disainiga ning on seega ideaalne lisa igale kohvimasinale ja asendamatu abikäsi kõikidele moekate kohvijookide sõpradele. Kannu on lihtne kasutada ning vaid ühe nupu abil valmib loetud sekundite jooksul külm, soe või kuum piimavaht. Külm vaht või kuum piim Vahustuskannus olevat otsakut ajab ringi vaikne elektrimootor, mis piimaga kokku ei puutu. Vaid loetud hetkedega valmib täiuslik peen piimavaht just nii, nagu soovisid – kas külma, sooja või kuumana. Kui tahad piima vaid kuumutada, ei lase kuumutusotsak piimal kõrbema minna. Lihtne ühe nupuga juhtimine Külma, sooja või kuuma piimavahu valimiseks tuleb vajutada nuppu kas üks, kaks või kolm korda. Enesestmõistetavad ikoonid osutavad valitud valmistusviisile. Vahustuskannu on ka väga kerge puhastada: magnetjõul töötavat kannu võib vee all loputada. Kompaktne Toitejuhe ja otsakud mahuvad põhja all olevatesse pesadesse ning seega on piimavahustuskannu mugav koos selle lisadega hoiustada. Lai valik retsepte Mis puutub põnevatesse jookidesse, siis võid kujutlusvõimele vaba voli anda! Leiuta isiklikke retsepte või ammuta inspiratsiooni ajakirjadest, kokasaadetest või retseptiraamatutest. JURA automaatne piimavahustuskann aitab Sul alati täiusliku tulemuse saavutada, ükskõik kas valmistad latte macchiato’t, kuuma või külma kakaod või selliseid moekaid kohvijooke nagu frappe ja chai latte. Tootekood: 70606

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-03-11 16:03:19
PS Avastasin KAFO lehelt ka nende piimatesti: KAFO test: Parim cappuccino-piim

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >