HELSINGI turud ja poed kokandushuvilistele

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2009-07-08 14:07:58
Pille:
Zapxpxau:
Chez Marius on üks tore koht köögividinate otsimisel. Ja ka näiteks Amedei šokolaadi müüvad.
Päris hea Amedei šokolaadide valik on ka Viimsi Kaubanduskeskuses asuvas Delicato poes.
Ja Stockmannis.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pozataja
Postitusi: 166
Abikokk
2010-03-07 18:29:51
Zapxpxau:
Chez Marius on üks tore koht köögividinate otsimisel. Ja ka näiteks Amedei šokolaadi müüvad.
kas see koht on nagu pood et lähen sisse ja asjad on riiulitel koos hindadega? või rohkem nagu ladu et pean täpselt teadma mis ma soovin. küsin seda oma väga nigela soome keele oskuse pärast. ja inglise keeles ka ei tea neid kondiitritarvete nimetusi :P

Pozataja

Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2010-03-08 11:44:52
pozataja:
Zapxpxau:
Chez Marius on üks tore koht köögividinate otsimisel. Ja ka näiteks Amedei šokolaadi müüvad.
kas see koht on nagu pood et lähen sisse ja asjad on riiulitel koos hindadega? või rohkem nagu ladu et pean täpselt teadma mis ma soovin. küsin seda oma väga nigela soome keele oskuse pärast. ja inglise keeles ka ei tea neid kondiitritarvete nimetusi :P
Karta pole midagi, minu kui saarlase soome keel koosneb vaid paarist sõnast (pole elus soome televisiooni näinud) ja poes ei olnud mingeid probleeme. Chez Marius blogist saab näha ka fotosid poe sisemusest. Riiulid on tihedalt kraami täis.

Zap*

Pozataja
Postitusi: 166
Abikokk
2010-05-02 14:42:20
ma leidsin netist veel paar kohta soomest üks neist väga valikurikas tundub: http://www.bakeandparty.com/ http://www.kokkipuoti.fi/htm/04.htm

Pozataja

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-11-08 22:42:18
Täitsa varjusurmas teema... Kunagi ammu soovitas keegi väga Helsingi jaapanistaffi poodi Tokyokan. Ükskord kõndisin juhuslikult mööda ja soovitus tuli meelde, aga pood oli kinni. Seekord kõndisin mittejuhuslikult sisse, aga kuna konkreetne ostuplaan oli tegemata, siis soetasin ainult rohelist teed. Muude asjade osas ei teadnudki kas nüüd on tänapäeval Eestis ka kõik olemas või siiski veel mitte. Kas kellelgi on kogemus? Et ma siis katsuks olmandal korral midagi osta...
Zapxpxau
Postitusi: 1409
Abikokk
2014-11-14 14:46:02
No hinnad võivad olla odavamad. Pocky't meil Eestis ei müüda. Eestis peaks nagu enamus asju saadaval olema, aga näiteks Kewpie majoneesi tellisin ikkagi jaapanist hulgi, sest siinses poekeses kogu aeg otsas, ja juurde ei paista tulevat. Pooled asjad on neil järjepidevalt otsas.

Zap*

<< 1 | 2 >