Alafoorumid

Profa
Postitusi: 722
Abikokk
2008-06-29 00:38:40
Maitseained ja maitsestamine on vast omaette teemat siiski väärt, see on üks olulisemaid asju söögitegemise juures, kuna söögi üle, ala, või sobimatu maitsestamine rikub selle. Teema võiks olla umbes selline: Maitseained, maitsetaimed, maitsestamine, ürdid, õlid, kastmed, äädikad, siirupid. Ise kasutan päris palju erinevaid asju, kogu maitseainesahtlit kirjeldama ei hakka, aga loen üles asjad mis mul hetkel köögilaual maitseainekorvis silma jäävad. Sool, suhkur, pipar(terad veskis), ürdisool, tomati-mozzarellasool, worcestershire kaste, tabasco, sojakaste, küüslauguõli, tai kalakaste, veiniäädikas, balsamico, balsamico glasuur, tume purgišokolaad. Kuna inimesed reisivad palju, toovad nad kindlasti igasuguseid huvitavaid asju kaasa, samuti on ka meie poodides juba mingi valik tekkinud. Kõik see annab võimaluse katsetada erinevaid vahvaid asju. Niiet kõik kogemused, huvitavad ained, nipid, jne. oleks väga teretulnud ühe teema alla.

Profa köögipool

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-06-29 11:44:15
Profa:
Maitseained ja maitsestamine on vast omaette teemat siiski väärt, see on üks olulisemaid asju söögitegemise juures, kuna söögi üle, ala, või sobimatu maitsestamine rikub selle. Teema võiks olla umbes selline: Maitseained, maitsetaimed, maitsestamine, ürdid, õlid, kastmed, äädikad, siirupid.
Tehtud! :D Loodan, et kujuneb asjalikuks ja aktiivseks alafoorumiks!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Proua Simpson
Postitusi: 177
Abikokk
2008-06-30 22:17:11
Kas oleks võimalik tekitada ka mingi alafoorum lauakommete ja muude söögiga seotud käitumisviiside teemal? Või läheks see nami-nami olemusest liiga kaugele? Taimetoitluse üle on ju olnud kenake vestlus... Kuigi ei tea, kas tekiks piisavalt teemasid...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-06-30 22:49:54
Proua Simpson:
Kas oleks võimalik tekitada ka mingi alafoorum lauakommete ja muude söögiga seotud käitumisviiside teemal? Või läheks see nami-nami olemusest liiga kaugele? Taimetoitluse üle on ju olnud kenake vestlus... Kuigi ei tea, kas tekiks piisavalt teemasid...
Ei-ei, need oleks täiesti sobivad teemad. Aga kui idee tuleb, tekita alguses sinna "Lauake, kata end" või "Lobanurk" alla. Kui piisavalt diskussiooni-teemasid tekib, siis võib eraldi kategooria tekitada!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Proua Simpson
Postitusi: 177
Abikokk
2008-07-01 20:28:12
Pille:
Proua Simpson:
Kas oleks võimalik tekitada ka mingi alafoorum lauakommete ja muude söögiga seotud käitumisviiside teemal? Või läheks see nami-nami olemusest liiga kaugele? Taimetoitluse üle on ju olnud kenake vestlus... Kuigi ei tea, kas tekiks piisavalt teemasid...
Ei-ei, need oleks täiesti sobivad teemad. Aga kui idee tuleb, tekita alguses sinna "Lauake, kata end" või "Lobanurk" alla. Kui piisavalt diskussiooni-teemasid tekib, siis võib eraldi kategooria tekitada!
Mõtlesin siin jah, et küsimusi on kindlasti, aga võibolla ei julgegi igaüks küsida. Kasvõi nagu siin ühes kohas küsiti, et kui restoranis laud kinni panna, et kas ma pean siis kohale minnes kelnerile ütlema, et mul on laud reserveeritud. Aga miks ka mitte nt, et kus ma pean söögi ajal käsi hoidma Hiinas, Ameerikas või Prantsusmaal või kui soojalt serveeritakse punast veini... Ega igaüks ju kõike ei tea.
Katja
Postitusi: 386
Abikokk
2008-07-01 21:58:59
mul tekkis üht teemat jälgides idee: Poll "nami-namikate lemmik söögikohad" ja seal siis nimekiri söögikohtadest, millele on võimalik oma hääl anda. või siis hindamine 5-e palli süsteemis... niiviisi tekiks ise pingerida lemmik-kohtadest. lihtsalt idee :)

http://koogel-moogel.blogspot.com

JM
Postitusi: 263
Abikokk
2008-07-01 22:50:18
Ma arvan et võiks teha veel foorumisse eraldi teema et inimesed saaksid ise polle soovitada :)

An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field (Niels Bohr)

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2008-07-01 22:53:03
JM:
Ma arvan et võiks teha veel foorumisse eraldi teema et inimesed saaksid ise polle soovitada :)
Lobanurgas võib neid vabalt soovitada, siis jääb mul üle vaid need üles panna :) Nii et tehke aga algust!!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2008-07-01 23:25:02
Ma sattusin ükspä kimbatusse vaadates teemat Küpsetised ja magustoidud, selgitusega "kõik magusasõpru huvitav käib siia alafoorumisse". Tahtsin just mingi soolase küpsetise teemal targutada aga siis vaatasin et teema on magusasõpradele. Või on mingi koht kuhu soolased küpsetised käivad - kasvõi leib-sai aga muud kah?
<< 1 | 2 >