kadri-a

Postitusi: 7

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2013-11-01 16:52:46
Koolis lõunaks kartulipuder hakklihakastmega, kodus õhtul nuudlid kanaga, šokolaadi ja kohupiima.
2013-10-26 22:32:41
Hiline tugev lõuna tähendas ka õhtusööki. Jamie Oliveri Rootsi lihapallid kastmega ja juurselleri-spinati riis, kõrvale pohlasalat, kodune õunamahl ja värske kurk. Samuti kõrvitsa-toorjuustukook ja kreemiga küpsiseid :)
2013-02-26 13:50:41
Tiina:
kadri-a:
Pille:
kadri-a:
Tere! Kiire küsimus. Näen kõikides retseptides veiniäädikat, aga mul juba munavalged eraldatud ja olemas vaid söögiäädikas, 30%! kas on võimalik ka seda kuidagi kasutada?
Kadri, siis jäta pigem ära või lisa sörts sidrunimahla.
Tegin ära, väikesed pavlovad, panin 1 ml 30% äädikat ja segasin sidrunimahlaga. Väljast jäid lumivalged ja krõbedad, seest aga nätsked, liigagi, jäid hamba külge kinni ja paberi küljes olid ka kõvasti :/ Kas peabki olema nii nätske, või oli asi ikka sidrunimahlas/äädikas?
Pakun, et kui seest liiga nätske jäi, oli liiga vähe aega ahjus. Mina enamasti küpsetan beseepõhju vähemalt tund aega kauem, kui ette nähtud :)
Olgu, proovin uuesti:) aga kui võtan mingi suure pavlova retsepti, aga tahan teha väikesed koogikesed, siis kuidas peaksin sättima küpsetusaega?
2013-02-25 23:30:21
Pille:
kadri-a:
Tere! Kiire küsimus. Näen kõikides retseptides veiniäädikat, aga mul juba munavalged eraldatud ja olemas vaid söögiäädikas, 30%! kas on võimalik ka seda kuidagi kasutada?
Kadri, siis jäta pigem ära või lisa sörts sidrunimahla.
Tegin ära, väikesed pavlovad, panin 1 ml 30% äädikat ja segasin sidrunimahlaga. Väljast jäid lumivalged ja krõbedad, seest aga nätsked, liigagi, jäid hamba külge kinni ja paberi küljes olid ka kõvasti :/ Kas peabki olema nii nätske, või oli asi ikka sidrunimahlas/äädikas?
2013-02-23 21:01:20
Tere! Kiire küsimus. Näen kõikides retseptides veiniäädikat, aga mul juba munavalged eraldatud ja olemas vaid söögiäädikas, 30%! kas on võimalik ka seda kuidagi kasutada?