Phoca

Postitusi: 8

Tiitel: Kokaõpilane

Viimased postitused

2011-03-02 22:34:40
Juba neljas kord odrajahu-kohupiima karaskit tuleb nätsakas plönn. Kolm korda tegin täpselt retsepti järgi (Toidutarest pärist), täna panin jahu rohkem aga ikka sama tulemus, isegi viletsam. Seni vähemalt ahjus kerkis ja välja võttes vajus kokku, täna ei kerkinud üldse. Maitsel pole muidu viga. Teisigi kooke on niimoodi nässu läinud, et peaks olema kohevad aga vajuvad kokku. Mida peaks teisiti tegema?
2011-01-22 17:18:53
Ilsu:
Phoca:
Nu ikka üsna kindel olen, minumeelest oli veel siin paremalpool pildiribas pilt sellest supist, sojakaste peale niristatud, püreesupp oli. Kommentaarid olid ka olemas. Korra isegi tegin seda suppi, nii et unes ka seda näha ei saanud :) Ei oska mõelda ka, kus mujal ma seda näha oleks võinud, olin kindel, et siin ja siit esimesena otsisin ka.. Oehh
Äkki see sobib http://bounteous-bites-est.blogspot.com/2008/05/pastinaagisupp-suitsujuustu-ja.html
Just, aitäh :) Huvitav kas on võimalik, et Nami-namis miski link oli sellele lehele?
2011-01-22 17:03:39
Pille:
Phoca:
Kunagi oli siin foorumis selline retsept - Pastinaagi-suitsujuustu supp - täpses sõnastuses võin eksida. Nüüd ei leia enam kuidagi, kas on maha võetud või ei oska otsida?
Retseptikogus ühtegi suppi, mille koostises oleks pastinaak ja suitsujuust, ei ole. Kas oled kindel, et köögiviljaks oli pastinaak? Suitsujuustuga suppe on mitu, sh väga maitsev suvikõrvitsaga variant.
Nu ikka üsna kindel olen, minumeelest oli veel siin paremalpool pildiribas pilt sellest supist, sojakaste peale niristatud, püreesupp oli. Kommentaarid olid ka olemas. Korra isegi tegin seda suppi, nii et unes ka seda näha ei saanud :) Ei oska mõelda ka, kus mujal ma seda näha oleks võinud, olin kindel, et siin ja siit esimesena otsisin ka.. Oehh Täitsa usun, et suvikõrvitsaga supp ka hea on, aga pastinaak juba koju toodud sellel eesmärgil.
2010-10-19 21:32:38
Ebaküdooniaid olid ca 3 nädalat tagasi Nõmme turul täitsa müügil, 65.- kg. Ise aga teavitasin ühe internetifoorumi rahvast, et kui kellegil üle siis pakuks neile kodu ja sain niimoodi 7-8kg. Jätkus ka sugulasele. Tänaseks kõik ilusti suhkruga karbis ja sügavkülmas. Jätkub kauemaks :)
2010-08-25 17:14:29
Marineerime kodus ise, mees sööb igasuguse lihatoidu kõrvale nagu kapsasalatit :o) Sushit tellides palume ka alati topelt portsu.