Tordivõistlus "Tort isamaale 2016"

Nami-Namil on rõõm kuulutada välja juba kaheksas isamaaliste tortide võistlus, "Tort isamaale 2016". Testime tänavu uut formaati ja alustuseks veidi rahulikumalt - kui õnnestub, siis järgmisel aastal võtame selle tordivõistluse jälle uhkemalt ja suuremalt ette :)

Kui nami-namikad 2009. aastal esmakordselt Eesti Vabariigi sünnipäeva auks torte küpsetasid, siis oli see planeeritud ühekordse kooskokkamisena. Ent üritus läks korda, tordiideed olid vahvad ja nii ongi sellest nüüdseks kujunenud juba väike traditsioon. Uhke ja ilus traditsioon :) 

TÄHTAJAD: Me eeldame, et põhiliselt valmistatakse torte 24. veebruariks, mis tänavu on kolmapäev. Siis saate veel mõned päevad, et tordipildid kenasti arvutisse tõmmata ja teele saata. Nii ootamegi tordipilte ja -tutvustusi kuni 28. veebruari õhtuni (kell kukub pühapäeval kell 18.00). Tort võiks olla isamaaline/eestimaine, fantaasiarikas, isuäratav ning korrektselt teostatud, võistlusele võib esitada nii magusaid kui ka soolaseid torte. Kui endal ülimalt originaalset ideed ei tule, siis pidage meeles, et tähtis pole mitte võit, vaid osavõtt!

Tänavu meil vahelduseks žüriid ei ole, rahva lemmikute TOP3 valivad välja Nami-Nami lugejad. Nimelt on teil kõigil võimalus vajutada lemmiktordi pildi juures südamekujulist LIKE-nupukest (hääletamiseks peate olema Nami-Nami registreeritud kasutaja ja sisse loginud; ühe tordi poolt saate hääletada ühe korra; oma poolehoiuhääle võib anda mitmele tordile).

Oma lemmiktordile saab hääle anda jooksvalt, lukku lööme arvestuse 1. märtsi hommikul kell 10! Rahva lemmiktordi autori saadame sööma ühte kenasse pealinna restorani ;)

 

Nami-Nami tegijad Martiina, Kaare, Ilse, Merilin ja Pille valivad välja Nami-Nami lemmiku :)

Meie tubli naiskonna poolt välja valitud kõige isuäratavama isamaalise tordi autor saab auhinnaks eriti maitsva 35-eurose Katharinenthali kinkekaardi ;)

 

Rahvahääletuse TOP3 saab endale rukkilillepildiga Jutekott.ee kandekoti, millega on tore poes käia. 

Oma lemmiku valib välja ka ajakirja Kodu ja Aed toimetus, kes paneb auhinnaks välja ajakirja aastatellimuse:

Ka ajakirja Naisteleht toimetus valib välja oma lemmiku ning kingib oma lemmikule auhinnaks ajakirja aastatellimuse!

Lisaks loosime kõikide osalejate vahel välja kuus tordimeistrit, kes saavad kingituseks maitsva kinkekarbi Slowgoods.ee veebipoest (komplektis on vaarikadžemm, sidrunivõie ja džinniga apelsinimarmelaad):

Tordivõistlusel osalemiseks tee nii:

  • Logi Nami-Namisse sisse. 
  • Vali siinse postituse alt "Lisa pilt". Vali foto, mida soovid kuvada oma võistlustöö põhifotona!
  • Täida järgmised väljad: Pealkiri ja Kirjeldus (siia võid lisada ka tordi retsepti), soovi korral kasuta URL-aadressi (näiteks siis, kui tordi kirjeldus on Su blogis). 
  • Kui endal fotokat ei ole, siis kutsuge mõni (digi)kaameraga sõber tol päeval enda juurde pidulikule lõuna- või õhtusöögile

Oluline info:

  • Nami-Namil on õigus lisada retsept ja foto siinsesse retseptikogusse (loomulikult märgitakse ära ka foto ja retsepti autor, blogijate puhul lisatakse ka otseviide algsele blogipostitusele)
  • Väike lisapalve neile nami-namikatele, kes ka blogivad. Kui te selle tordivõistluse raames tehtud soolastest/magusatest tortidest ka oma blogides kirjutate, siis pange palun väike viide siia konkreetsele Nami-Nami retseptivõistluse teemale. Aitäh!! 
  • Kui te otseselt retsepti ei jaga, siis oleks kena, kui kirjeldate oma torti vähemalt paari lausega, sh vihjate, kust saite sisu või kaunistuste tegemiseks inspiratsiooni (seda eriti juhul, kui olete paljuski toetunud varasematele võistlustöödele.).

Kommentaarid


HelenE
postitatud 26.02.2016 18:17

Toosjuustu-mustikatort Vahel on biskviit ja kreemikihiks on toorjuustu mustikakreem. Kasutasin Saaremaa mustikaid ja toorjuustu :)

Pille
postitatud 28.02.2016 17:54

Ans, me murest täitsa teadlikud, kahjuks on nädalavahetus ja ei õnnestu arvutipoisse mobiliseerida. Miskipärast on selline probleem ainult kahe kõige popima tordiga - Sinu ja 5aina heeringaga. Teile anti nii palju hääli, et süsteem sattus segadusse. Loodetavasti saame homme hommikul kohe veale jälile.

Ans
postitatud 28.02.2016 20:08

Ma tänan ;-)


postitatud 29.02.2016 04:00

Olles jälginud hääletamist, siis ei saa häält anda tort Isamaale. Heeringa-rukkileiva tordile on siiski hääli vaikselt juurde tulnud.

Katrin Roomere
postitatud 29.02.2016 17:07

Teil on ikkagi midagi väga valesti, kõik kommentaaride vastused on kadunud...

Anu4nn
postitatud 01.03.2016 09:11

Ma ei saa hääletada, pärast südamele vajutamist ei muutu number!

Pille
postitatud 01.03.2016 09:46

Anu, Sa pead avama tordi eraldi aknas, siis saad hääletada!

Katrin Roomere
postitatud 01.03.2016 10:22

Pille, ma sain küll ühele tordile hääli anda rohkem kui üks kord. Juhuslikult katsetasin täna hommikul, kõigile tortidele, millele olin oma hääle mitu päeva tagasi juba andnud, sain veel anda.

Maarja
postitatud 01.03.2016 18:21

Tere Pille sissejuhatavas tekstis kirjas, et hääli saab anda ühe korra ühele tordile ja vaid sisse logides. Tegelikkuses on võimalik hääli anda sisse logimata ja korduvalt? Head Maarja

Pille
postitatud 01.03.2016 18:45

<p><b>Katrin</b> ja <b>Maarja</b>, tõepoolest selgus poole võistluse peal, et kui teatud aeg eelmisest hääletusest möödas on, saab uuesti hääletada. Me seda kõva häälega välja ei öelnud ja tahaks loota, et seda "turvaauku" otseselt ei kuritarvitatud. Kui aga kuritarvitati, siis eks jääb see nende väärkasutajate südametunnistusele.</p> <p>Järgmisel aastal täiustame süsteemi nii, et saab ühelt IP-aadressilt siiski vaid ühe korra hääletada.</p> <p>Järgmise aasta võidutordid valib aga taas žürii, rahvahääletusel selgub lihtsalt rahva lemmik. On otsuseid, mida ei saa kergelt teha ;)</p>

Pille
postitatud 01.03.2016 18:47

<b>5aina</b> ja <b>Ans</b> - teie tortidele ei saanud ca ööpäev hääli anda. Süsteemis tehti liiga palju päringuid ja korraga, mistõttu kahtlustati hääletusroboti vms kasutamist ja andmebaas blokkis need kaks torti lihtsalt ära. Esimesel võimalusel esmaspäeva hommikul see blokk eemaldati.

Vaata veel