Õlis küpsetatud lihapirukad

Ka2991rin
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2015-07-26 01:04:55
Kust saaks Tallinnas osta värskeid õlis küpsetatud lihapirukaid või nt Euroleiva omi? Aeg-ajalt olen Euroleiva õlis küpsetatud lihapirukaid silmanud Kaubamajas ja Comarketites, aga üldiselt tundub, et neid eriti saada ei ole.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-07-26 13:03:36
Ka2991rin:
Kust saaks Tallinnas osta värskeid õlis küpsetatud lihapirukaid või nt Euroleiva omi? Aeg-ajalt olen Euroleiva õlis küpsetatud lihapirukaid silmanud Kaubamajas ja Comarketites, aga üldiselt tundub, et neid eriti saada ei ole.
Ka2991rin, ma vaatan, et Euroleival on terve suur nimekiri neid õlis küpsetatud pirukaid :O

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Wowee
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2015-07-26 13:14:56
Balti jaama juures on üks kohvik lahti 24/7. Seal on vääga häid lihapirukaid, beljaše, kohupiimapirukaid jne. Nad kõik on küll suhteliselt suured... Aga lihapirukaga on see, et Sa ei pea seda liha seal taga otsima. Tõsiselt hea. Asub see vist Peetri pizza kõrval. Balti jaama juures olevatel söögikohtadel on küll halb maine, aga seal ausalt ei kasutata kassi- või koeraliha. :D Mehe tuttava sõbrad peavad.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-07-26 14:08:05
Ma küsisin Facebookis ka nõu, soovitati päris palju kohti: Kus müüakse Tallinnas õlis küpsetatud lihapirukaid?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-07-26 15:51:17
Ma küsisin kogu Eesti kohta: Siiri V: Nõmme turu peamajas tehakse imehäid sõõrikuid ja pirukaid erinevate täidistega (liha, kartul, kohupiim, moos jt). Soojalt imehead :) Merike V: Balti jaamas on ka head. Kuumad beljashid,tsheburekid ja erinevate täidistega õlis küpsetatud pirukad. Imbi I: Mustamäel, Szolnoki Comarketi vastas asuvas poes on neid ka. Tõsiselt head Teevi Teevi: Keskturul on ka, seal on üks tavaliste saiakeste putka ja seal suht kõrval rasvapirukatega :) Balti jaamas ka minu meelest head. Ja nagu ikka, parimad just soojalt :) Sirli S: Nõmme turu peahoones ja keskturul mingis pisikeses vahes kalaputkade vastas on minu meelest parimad :) Saale K: Kassisaba poes Koidu ja Adamsoni nurgal Mare Tamm: Tartus on Kivilinna poe kohvikus imehead lihapirukad. Liia Kerov: Juurdeveo 8 on Toidukauplus, sealt saab ka väga värskeid ja maitsvaid pirukaid, kooke jms. :) Kristi T: Keskturul, majas sees- parimad nende nimetuse järgi "praetud lihapirukad" 33 senti tükk aga võib juhtuda ka, et saad eilseid, mis pole nii maitsvad! Keiu P: Tartus on kaubamajas...väga head on :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Ka2991rin
Postitusi: 4
Kokaõpilane
2015-07-27 12:34:39
Aitäh vastuste eest. Euroleival on tõesti suur nimekiri, aga enamasti tuleb neid poodidest ikka tikutulega taga ajada. Harilikult on müügil pontšikud-kohupiimapirukad-moosipallid, soolaseid pakutakse vähem, ilmselt seetõttu, et suuremates poodides on oma (Fazeri) saialett.
ilmar
Postitusi: 2
Kokaõpilane
2015-08-06 13:48:16

See on pilt, mis mulle meeldib