Ratastega poeskäimiskotid ja linnakärud

Pallike
Postitusi: 1
Kokaõpilane
2014-08-09 19:18:13
Tere! Mul on selline küsimus, et mida Te arvate ratastega poeskäimiskottidest ja linnakärudest (nagu ostukärud, aga spetsiaalselt poeskäijatele loodud, millega saab mugavalt poest kraami koju tuua)? Olles kahe väikese lapse ema, kelle peres autot ei ole, eolen tundnud mitmeid kordi sellisest asjast puudust. Ja näiteks maal elavad inimesed, kellel ei ole autot, aga pood on mitme kilomeetri kaugusel. Ja siis veel vanemad inimesed...
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-08-10 14:13:24
Mina arvan hästi :) Endal küll nüüd auto, nii et väga ära ei kuluks, aga nt mu Londonis elav väga stiilne sõbranna kasutas küll, just turul käies. Eestis pole väga kohanud. Guugeldades "shopping bag on wheels/trolley shopping bag/trolley shopping cart" oli igasugu toredaid variante, nt jäi selline silma: Siin üks mullune artikkel briti kõmulehest The Daily Mail: Granny chic is back! Shopping trolleys are the hot new must-have for glam girls on the go as Debenhams say their collection is 'more Fearne Cotton than Dot Cotton' Prantsusmaal olen ka näinud, seal vist pole neil ka sellist vanaema-imagot, nagu UKs. Siin veel üks lustakas köögiviljadega variant (allikas: AnnabelTrends): Ja rõõmsalt lilleline (allikas: Luggage Sets

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-08-10 14:17:32
Veel üks väga kena mudel: Allikas: Rolser, Hispaania firma

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-08-10 14:33:31
Saksa Reisenthelil on ka väga toredaid ratastel turukotte. Nende tooteid müüakse ka Tallinna Kaubamajas - äkki isegi seda trolley't? Shopping Trolley

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-08-11 17:41:22
Ma mõtlesin et ratastega poes käimise kott on see mille nimi on i.k bike pannier ;-)
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-09-11 16:39:25
Mul on emal selline suurem käru, nagu siin need raami, toe ja suuremate ratastega eksemplarid. Ainult tavaline must, mitte mingi disain. Väga vastupidav ja abiks, kui on vaja raskemaid asju maale vedada bussiga ja kedagi vastu tulemas pole - peatusest on koduni veel ligi km astumist. Ainus probleem sellega on, et tühjalt on ta praktiliselt sama suur kui täis olekus ja väga ebamugav on teda punktist B tagasi punkti A viia. Niisama poodi minnes ikka käe otsa ei võta küll ja säilitades võtab ka ruumi. Olen ka täheldanud, et maale bussiga sõitvad inimesed sageli kasutavad ratastel reisikohvreid samal eesmärgil. Päris praktiline lahendus, sest reisikohvrit on ju nagunii mõnikord vaja ning kes häbeneb end ratastel poekäruga näidata, saab jätta mulje, et tuli just hoopis reisilt. Samas, et lahendada seda mahalaadimispunktist tagasi viimise ja poodi kaasa võtmise probleemi, soetasin kokkukäiva ratastega koti Reisenthelilt. Saadaval Kaubamajas ja Stockis, eri värvi ja mustrilisi. Selle rattad on lahjemad ja kannab ära vist umbes 10 kg. Samas käib ilusti puhtalt kokku väikese läpaka suuruseks lukuga mapiks, mis mahub vabalt käekotti ning pole ka eriti raske. Arvasin, et super lahendus ja nüüdsest ma enam ei venita oma õlgu poekottide koju tassimisega, aga kuidagi on ikkagi nii läinud, et erilist kiusatust seda igaks juhuks kaasa võtta ei ole ja käekotis käib kaasas tavaline tekstiilist poekott või paar. Ilmselt harjumuse viga.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-09-11 16:44:00
Netcat:
Samas, et lahendada seda mahalaadimispunktist tagasi viimise ja poodi kaasa võtmise probleemi, soetasin kokkukäiva ratastega koti Reisenthelilt. Saadaval Kaubamajas ja Stockis, eri värvi ja mustrilisi. Selle rattad on lahjemad ja kannab ära vist umbes 10 kg. Samas käib ilusti puhtalt kokku väikese läpaka suuruseks lukuga mapiks, mis mahub vabalt käekotti ning pole ka eriti raske.
Netcat, kas see on see TrolleyM siis?

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-09-11 16:51:07
Ei, see on see hoopis:

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.