Restoran LENDAV TALDRIK, E-Hoone, Telliskivi 60a, Tallinn

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-14 14:38:10
Facebooki leht veebileht Telliskivi loomelinnakus on avatud uus söögikoht, Asian Fusion. Pilte FBst:

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2014-05-18 21:10:44
lambakarri oli täiesti korralik. Aga millegipärast oli taldrikuserval "salat": peotäis tükeldatud tomatit, kurki, redist, jääsalatit ilma mingi kastme ja maitseaineta. Nagu Soomes, tõesti. No kui on ida, siis ida ja pole vaja jääsalatit sinna juurde, minu meelest.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

Fre
Postitusi: 1233
Abikokk
2014-05-19 18:30:36
Käsime sealt läbi laupäeval, tundus väga sümpaatne aga lapsed nurisesid menüü üle ja läksime F-hoonesse. Üksi oleks katsetama jäänud.
Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2014-06-13 14:05:46
Üsnagi huupi juhtusin sinna (enda arust läksin tollesse gluteenivabasse kohta, mis tegelikult avatakse alles sügisel). Tegelikult polnud kõht isegi tühi, tahtsin ainult kohvi juua :) Menüü oli üsna India (siit nüüd lugesin, et Aasia fusion). Kohvi pakuti küll ja tellisin lisaks ka samosad köögiviljadega, mis mulle igatahes maitsesid, nii et ostsin kaks tükki kaasa ka. Kaasa pakitud samosadega juhtus paraku nii, et mündikaste oli samas karbis, lahtiselt, eraldi lahtris lihtsalt, nii et kodus selgusid samosad veidi läbi olevat ligunenud. Ma arvan, et lähen veel, tahaks küll seal teisi toite ka proovida.
Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2014-08-14 01:31:54
Olen seal nüüd veel käinud ja iga kord rahule jäänud. Toidud on minu meelest kõik head, samosad aga üle prahi, eriti köögivilja omad. Eriliselt kiidaksin teenindust, tänane ettekandja näiteks oli väga asjalik ja rahulik (st ei mingit elu eest naeratamist või ülevoolavat tähelepanu) ning kui küsisin lapsele (11k) lihtsalt kikerherneid, siis ei olnud sellega üldse probleemi, et pole menüüs või et peab kokalt küsima või ei tea veel mida. Lihtsalt pandi kirja ja toodi kohale. Arvele lisandus vist euro. Võrratu lähenemine.
Marju
Postitusi: 870
Abikokk
2016-05-19 11:10:54

Pean jällegi arvamust avaldama, aga seekord mitte nii reipalt. Käisime perega (sh kaks last) ja ootamatult selgus, et neil on kõik road vürtsikad. Et nagu tõepoolest kõik. Ja et sellepärast neil ongi lastemenüü. Aga ma ei lähe ju india söögikohta, et lapsele kanatükke friikatega või koorekastmes pastat pakkuda. Püüdsin ikkagi ettekandjalt uurida, et äkki on lihtsalt vürtsised, mitte vürtsikad. Segane värk, igatahes võtsime siis kahtemoodi pakorad, kanatiivad (vist olid poolkoivad tegelikult) ja ja ühe spinatikastmega roa. Ja nii oligi. Pakorad olid tugevasti maitsestatud, soolased ja kergelt vürtsikad. Spinatikaste oli üsnagu vürtsikas ja kanatiivad veel vürtsikamad. Nentisin, et rohkem ei lähe.