KAKS KOKKA, Mere pst 6E, Tallinn

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-12 12:03:26
Foto: Kaks Kokka @ FB Peakokkadeks Martin Meikas ja Ranno Paukson, ruumides asus varem kohvik SPIRIT.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-12 12:31:28
Eesti Maitsed Täna käis Kahes Kokas uudistamas, pilte näete siit.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-05-31 20:36:54
Artikkel Postimehes: Kaks kokka ja nende toidusoovitused suveks

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Kelluke
Postitusi: 66
Kokaõpilane
2014-05-31 20:59:53
Nüüdseks kaks korda käidud ja mõlemal korral oli teenindus väga tore. Sõime metsarohelise suppi ja kalasuppi. Metsarohelise supp maitses veidi jahtunult paremini kui kuumalt. Kalasupp maitses mulle paremini kui Mooni kalasupp näiteks. Ning vinnutatud pardisalat ja rösti siiakala ja riisikasalatiga olid väga head. Shokolaadi-mustsõstrakook erilist muljet ei avaldanud. Hinnad on Tallinna kohta täitsa taskukohased. Kokkuvõttes arvan, et minust saab üsna tihe külaline.

Liivakook

Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2014-06-16 22:22:19
Käisime. Hea mulje ei jäänud. Tagasi ei lähe. Kahju, sest ootused olid mul millegipärast kõrgele kruvitud, ma ei tea, mida ma õieti lootsin. Ilmselt on viga peakujus ja maitses, mitte roogade valikus, sest tellisime peaaegu kõiki neid samu asju, mis Kellukese seltskond. Ainus suht maitsev asi oli rösti, aga siiakala oli seal nii vähe, et ei tasunud eriti mainimist (marja oli küll parajalt). Vinnutatud pardisalatis oli sama vähe parti kui rösti peal siiakala. Ok, tegelikult ma ei tea vanduda, aga kaaslane nurises, et vähe oli olnud. Estragon kastmes mõjus ebasobiva kooslusena rohelise segasalatiga - hoolimata sellest, et mulle üldjuhul maitseb estragon, ei oleks mina suutnud seda lõpuni süüa. Salatis samuti leiduma pidanud vutimuna ei olnud võimalik tuvastada. Võimalik, et see oli seal mingil peidetud kujul. Kalasupil oli üllatavalt vähe kala maitset. Tellisime selle, kuna kaaslane on ülisuur selge kalasupi fänn ja ajas mullegi isu peale, aga ei suutnud seda šedöövrit hinnata mina ega tema. Ilmselt ma eksin, kuna menüü räägib kalaleemest, aga jäi mulje, nagu leem oleks keedetud hoopis umbrohust kala asemel ja siis puhas kalafilee tagantjärgi sisse pandud. Kui häid elamusi pakkuvale restoranile ma võin andeks anda asukoha ja ligipääsetavuse (saan aru, et olen ses suhtes mingitsorti erand, aga jalakäijana ei ole Mere pst tagahoov imho sugugi see kõige romantilisem koht jalutamiseks) ja selle, et üritatakse vee peal püsida jookide eest nahka koorides, siis antud juhul ajas fakt, et meile müüdi pudel harilikku vett (mis siis, et Itaaliast toodud) nelja euro eest, tagantjärgi lausa hambaid kiristama. Nägin lauda istudes mõnel laual sidruniviiludega veekarahvine ja eeldasin, et kui tellime mullita vett, siis seda pakutakse ka meile, aga menüüs sellist optsiooni ei olnud ja ettekandja ei maininud. Ju need siis olid seal ilu pärast.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.