Restoran KOLM SIBULAT, Telliskivi 2, Tallinn

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-04-01 12:04:00
Kasutaja Veeremaa käis Kolmes Sibulas lunastamas oma Tort isamaale 2013 võidu eest saadud kinkekaarti ja kirjutab sellest ka oma blogis.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Itakene
Postitusi: 380
Abikokk
2013-05-03 16:45:54
Käisime ka nädalavahetusel perega kohvik/restoranis Kolm Sibulat. Tung sinna on suur ja olime juba tühjade kõhtudega välja astunud kui perenaine meid kinni püüdis-tunnine laud oli just vabanenud. Istusime rõõmsalt lauda ja asusime menüüd uurima. Laps oli enne mitu korda toonitanud, et ¨me peame tema makaroniisuga arvestama¨ :)). Makarone aga lastemenüüs muul kujul, kui supi sees, ei olnud. Õnneks oli ta sellega täitsa päri. Niisiis tema toiduks kanapuljong nuudlitega. Mina valisin röstitud kitsejuustu rohelise salati ja vaarikaäädikaga, M võttis rohelise salati krevettide, avokaado ja Marie-Rose kastmega eelroaks ja kanašnitsli pärlkuskussi, hernekaunade ja peterselli-küüslauguvõiga. Itale tema tellitud supp meeldis, kuigi ta lõpuni süüa ei jõudnud. Minule ja M-ile kahjuks väga ei meeldinud. Häiris tugev suitsune maitse ja nuudlid tundusid maitsetud. Aga kuna kõik lauad seal pidevalt täis, tundub mulle, et asi on meis :). Minu valitud salat oli lihtsalt suurepärane-kitsejuust oli mõnusalt mahe ja salat all nii mahlane ja krõmpsuv. Olin alguses mures, et äkki ei saa kõhtu täis, kuid ports on tõesti suur. Ka mehe salat oli väga maitsev, huvitava nüansi andis wakame lisamine. Kanafilee oli tõeliselt mahlane ja õrn, kuid mehe arvates liiga suur, et lõpuni nautida. Magustoiduks tahtsime kindlasti proovida kiidetud pavlovat grenadillikreemi ja marineeritud maasikatega. See oli meeldivalt hapukas ja kerge. Ainuke asi, mille kallal vinguda, oleks see, et besee oli pisut kuiv. Kindlasti lähme tagasi kammkarpe ja koha maitsma. :) Oih, unustasin veel mainida, et maja poolt toodi isutõstjaks lauda suussulav vormisai soolakristallidega ülepuistatud võiga. See üksi oli juba külaskäiku väärt. :)

köögimaania

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-06-17 16:58:38
Arvustus ajalehes Eesti Ekspress: Maitsekütt: Velikije Luki

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-03-30 13:22:40
Ma polnud tükk aega Kolmes Sibulas käinud, reedel oli seal aga Kodu & Aia toimetuse lõunasöök. Kana-nuudlisupp ning besee sidrunikreemi ja marjadega olid täitsa toredad, kuigi endiselt on minu arust nuudlid natuke liiga kõvad ja magustoiduportsjon liiga suur :D Aga meeldis, et seal on nüüd rohkem ruumi ning et tualettruumi külastamiseks ei pea järsust trepist alla minema. Teenindus oli väga tore, meeleolu mõnus. Auto jätsin targu Mööblimaja ette, sealt ju ainult kolm sammu jalutada.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2014-09-01 17:22:53

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2014-10-25 01:00:27
Jõudsin alles nüüd esimest korda Kolme Sibulasse. Teenindus oli igati meeldiv ning asjalik. Kuna olime pisikese eelroa-ampsu mujal võtnud, tellisime kõik ühe käigu soolast. Minu veise carpaccio oli tõesti hea. Liha väga värske ja naturaalselt maitsekas. Ka teised jäid oma valikutega rahule - kitsejuustusalatil poldud juustuga kokku hoitud, läätse-kalasupp oli mõnusalt kreemjas ja kõhtu täitev, lambapada oli pehme liha ja just parajalt vürtsise kastmega ning ka lõhetartar olevat ootuspäraselt hea olnud. Pokaaliga C?tes du Rhone sobis veise kõrvale hästi. Veekarahvin kurgiviiludega - plusspunkt! Magusaks võtsin šokolaadikoogi. Koogi juurde serveeritud vahustatud kreemi asemel oleksin ise võib-olla isegi klassikalist vaniljekastet eelistanud. Kook ise oli aus ja nätske - nagu peab. Lauale toodud kõrvitsaseemnetega sai oli mõnusa veidi nätske tekstuuriga. Kuna ettekandja sõnul seal mingit piimalist kasutatud ei olnud, kaldun arvama, et sai oli juuretisega, mitte pärmiga tehtud. Kõva koorik, veidi sarnane leivaküpsetusmasinatest tulnud leibadele, laseb arvata, et ilmselt on küpsetamisel mingit aururežiimi kasutatud. Pidi olema kokkade salaretsept :) Ja ette tellides saavat sealt ka saia kaasa osta, aga päris krõbeda hinnaga (vist oli 4 või 5 eurot päts). Atmosäär + teenindus + söögid = kindlasti lähen veel!

Jazzino. teen. naudin.

<< 1 | 2 >