MUST PUUDEL, Müürivahe 20, Vanalinn, Tallinn

contingency
Postitusi: 14
Kokaõpilane
2012-12-23 01:39:45
Olen ise 2 korda söömas käinud. Juustuvalik oli hinnale (9eur) sobimatult kitsi ja igav. Toorvorstilt polnud keegi nahkagi koorinud. Teise korra sõin salatit, mis oli enam-vähem. Ma ei ole suure isuga inimene, aga tundus, et see on koguselt väike. Kuivanud saiakuubikud rikkusid üldmuljet. Seesamiga kana oli hea. Mis muljeid teistel? Küsin, kuna koht iseenesest väga meeldib õhtuseks isutmiseks.
Rebane
Postitusi: 662
Abikokk
2013-02-23 14:08:09
Olen kuulnud nii head kui ka halba. Põhiliselt on tegu ikka kohviku-dringikohaga, alles hiljuti on toidule rohkem tähelepanu hakatud pöörama. Kunagi sai võetud päevapraad tatar köögivilja-hakklihakastmega. Ports oli mehine ja mekk hea kodune. Eile käisime seal jälle söömas, võtsin Kookoseriis pähklite, koriandri ja küüslauguõlis praetud halloumijuustuga (4.50€). Taldrikul nägi ilus välja, huvitav ja hea maitsekooslus. Eriti kiidaks küüslauguõlis praetud juustu. Ja pähklid sobisid ka muuga väga hästi kokku. Häid sõnu kuulsin ka Basiilikupesto ja juustukattega kanafilee kõrvitsarisottoga (6.50 €) kohta.

Jazzino. teen. naudin.

Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2013-06-30 15:48:52
Eile sai korra sealt läbi hüpatud. Sõin maasikasuppi jäätisega, mis oli maitsev. Teenindus oli igatahes kiire ja viisakas. Kavatsen vähemalt korra veel sinna jõuda, et saaks mõne toekama söögi ka ära proovida.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-06-30 23:42:46
NB! Mustal Puudlil on Facebookis ka lehekülg olemas!

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com