CITY MARINA, Admiraliteedi basseini ääres sadamas, Tallinn

Trlp
Postitusi: 195
Abikokk
2012-05-18 11:22:38
Kas keegi on käinud? Ma valin siin nädalavahetuseks söögikohta ja tahaks midagi uut proovida ilma Kalamajast liiga kaugele minemata.
Petu
Postitusi: 175
Abikokk
2012-05-19 22:37:09
Mina just täna käisin. Eelroaks võtsin praetud räimed mädarõikakastmega. Räimed nagu räimed ikka, aga mis mulle meeldis, et tervelt praetud räimed olid just niisuguse paraja suurusega, et kõlbas koos rootsuga nahka panna (Kukekeses viimati olid minu maitse jaoks liiga suured). Paneering oli siiski +/-. Mulle meeldib puhas rukkijahupaneering, aga seal oli vist muna ka. Räimedest ülejäänud mädarõikakastme kaapisin igatahes saiaga kausist ära, selle järelejätmine tundus kuidagi kohatu. Kalasupp maitses enamvähem sama hea kui välja nägi. Selgituses tuleb öelda, et väljanägemine oli super, maitse jäi seega superile vaid väheke alla. Krevetid oleks võinud ära jätta, need olid kunagi külmutatud keedetult, mitte toorelt, ja see annab kohe tunda. Sellerit oli supis kõvasti, kes sellerit ei salli, sellele ei soovita seda suppi. Aga mulle meeldis. Teenindus saab kindlasti keskmisest kõrgema hinde. Kindlasti ma lähen sinna veel ja proovin teisi kalatoite ka. Eriti juulis ja augustis, kui ma olen juba Kalamajja kolinud :) Mulle meeldib sadamakail kala süüa ja tõeliselt tore on, et ma saan seda ka Tallinnas teha. Terrassiga on küll see probleem, et selja taga on tivoli, kust kostab suhteliselt nõmedat tümakat ja suhteliselt valjusti.

http://www.facebook.com/peeter.raudvere

d2isy
Postitusi: 10
Kokaõpilane
2012-05-21 13:08:44
Mina käinud ja just õhtul eelmine aasta. Väga soovitan. Seal tekib õhtul täitsa selline tunne nagu kuskil välismaal mere ääres. Mere pealt tulevad tuuled, laevade tuled ja kogu see olustik on seal super. Praegu võib jah natuke see tivoli häirida küll. Väike tutvustus ka kui avati: http://www.vabalaud.ee/et/uudis/mereaarne-city-marina-avab-tana-oma-teise-hooaja
Pixike
Postitusi: 12
Kokaõpilane
2012-05-25 16:13:16
Uudistatud, sõin sooja mereannisalatit ja sõbranna grillitud lõhet. Salat koosnes metsikust riisist, mereannikokteilist (paar karpi ja krevetti jne) ja natuke greipi oli ka. Maitses okeilt, aga ei midagi erilist ja mulle tundus, et oma hinda (9,5) see salat ei õigustanud. Sõbranna kiitis lõhe "täitsa heaks". Teenindajaneiu oli väga püüdlik ning vähemalt sel õhtul olid ülejäänud laudkonnad peale meie soomlased :) Aga üldjoontes võib külastada küll.
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-07-22 12:37:41
Viimases LPs oli Silja Luide arvustus: Kerged suvised kalaroad

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Triin28
Postitusi: 855
Abikokk
2013-08-27 19:25:30
Käisin täna seal lõunat söömas. Lest ja keedukartulid tilliga olid väga maitsvad. Teenindaja oli sõbralik ja meeldiv. Oskas küsimustele vastata ja ka soovitada. Tänase imekauni ja sooja ilmaga oli tõeliselt mõnus seal einestada, hetkeks sai ennast tööst välja lülitada. (Tivoli on õnneks seekord teises kohas :))
Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2015-05-21 15:41:50
PRESSITEADE 21. mai 2015 City Marina avas kalaturu Foto: Katrin Press Tallinna südalinna esimene mereäärne restoran City Marina alustas oma viiendat hooaega ning pakub ainsana Tallinnas võimalust restoranis toimuval “kalaturul” värske kala ise välja valida. City Marina uue hooaja menüü on veelgi enam pühendatud mereanni- ja kalatemaatikale ning igapäevaselt avatud värske “kalaturg” ehk kala ja mereandide külmlett lubab kliendil ise silma jäänud meresaadused välja valida. “City Marina on ainuke restoran Tallinnas, kus saab endale sobiva värske kala ise välja valida ning juba mõne minuti pärast seda valmistatuna nautida,” ütles City Marina mänedžer Oliver Lant. Landi sõnul tarnitakse värsket kala ja mereande City Marinasse igapäevaselt ning restoranil on olemas lausa oma kalamees, kes varusid täiendab. “Pakume uuel hooajal kõike, mida Läänemeri varahommikul on toonud, lisaks leiab meie kalaletilt ka soojemate merede saadusi,” lisas Lant. Kolmapäevases valikus sai City Marina “kalaturul” tellida näiteks värsket koha, ahvenat, tuura, turska, kokre ja haugi. Lisaks igapäevaselt uuenevale värskele kalavalikule leiab restorani uue peakoka Andres Penno koostatud menüüst austreid, merekarpe, tiigerkrevette, kalamarja, kammkarpe, mereannisuppi, kalmaarisalatit ja mereannipastat. “Aga ka lihasööjatele oleme mõelnud ning pakume nii BBQ ja grillliha kui ka värsket veisetartari ja hõrku maisikana,” lisas peakokk Andres Penno. City Marina pakub ühtlasi lastemenüüd ja magustoite. City Marina on hooajaline vabaõhu paviljon-restoran, mis tegutseb suvehooajal kuni sügisilm võimaldab. Uueks hooajaks asendati seni kasutatud plastikust tuulekaitsmed klaaspaneelidega, mis muutis restorani soojemaks ja tuulekindlamaks. Lisaks on restoranil olemas kaks suurt väliterrassi. Tallinna südalinna esimene mereäärne restoran City Marina avati 2011. aasta suvel. City Marina asub Admiraliteedi basseini jahisadama kail, veepiirist paari meetri kaugusel. City Marina on üks väheseid restorane Tallinnas, mida saab külastada ka kaatri või jahiga.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com