Ajakirjade Kirjastuse kokaraamatud

Pille
Postitusi: 16229
Nami-Nami peakokk
2014-12-12 18:28:56
PALEO. PATUVABAD KOOGID JA MAGUSTOIDUD RAGNE VÄRK Maitsvad, erilised, lihtsad ja mis kõige tähtsam – täiesti patuvabad. Pole vahet, kas valid koduse õunakoogi, mahlase brownie, kreemise juustukoogi või pisut uhkeldava datlikreemiga šokolaadikoogi – need kõik on tervislikud paleokoogid ilma laktoosi, gluteeni ja suhkruta! 50 ahvatlust koos kaunite piltidega, lisaks targad nõuanded, kuidas patuvabu kooke teha saad. 122 lk, november 2014 Loe uuest raamatust ka seda Ragne blogipostitustst.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16229
Nami-Nami peakokk
2014-12-16 11:10:55
TŠILLI - PÄIKE VÕI SAATAN? MERRIT KIHO, SIIRI KIRIKAL, KAILI MAIDE, LIA VIRKUS Tšillit kas armastad või pelgad. Sõpradega tšillirooga süües on alati märgata, kuidas inimesed muutuvad tasahilju lõbusamaks ja koosolemine kulmineerub üleüldise heaolutundega. Mida veel ühelt viljalt tahta, kui see lisab vunki toitudele, tugevdab immuunsüsteemi, sisaldab ohtralt antioksüdante, parandab seedimist ja vereringet, stimuleerib isu ja põletab rasvu! Tšilliraamatust saad teada: * kuidas tšillit valida ja käsitseda; * kuidas tšillit kasvatada; * kuidas liigitatakse tšillisid; * kuidas tšillit kuivatada ja suitsutada. Lisaks 80 tulist retsepti eri tšillidega. 252 lk

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Pille
Postitusi: 16229
Nami-Nami peakokk
2015-06-25 11:35:15
MARI-LIIS ILOVER KERGEMAD KLASSIKUD. TALJESÕBRALIKUMAKS TIMMITUD LEMMIKTOIDUD MEILT JA MUJALT Kui soovid muuta oma toidulauda kergemaks, aga ainuüksi sõna „dieet” kõlab ahistavalt ning armsatest ja tuntud headest maitsetest loobumine ei tule kõne allagi, oled kätte võtnud just õige raamatu. Taljesõbraliku värskenduskuuri on läbinud rohkem kui 60 klassikalist retsepti nii meilt kui ka mujalt, kartulisalatist Napoleoni koogini. Ei ole vaja teha drastilisi ümberkorraldusi, et muuta oma toidulaud kergemaks, täisväärtuslikumaks ja tervislikumaks. Raamatu juhiste järgi toitu valmistades saad endiselt nautida oma lemmikroogi, mille maitse ei reeda kuidagi, et need sisaldavad vähem rasva, suhkrut ja valget jahu. See ei ole karm keeldude-käskude raamat, vaid rõõmus ning praktiline teejuht täisväärtuslikuma, mitmekesisema ja kergema toiduvaliku poole. Mari-Liis Iloveri retseptid ja toidust pajatavad kirjutised on paljudele tuttavad tänu tema veebilehele “Siit nurgast ja sealt nurgast”. Lisaks on neid avaldanud mitmed ajakirjandusväljaanded, ka on ta üles astunud telekokana. Autori eriline poolehoid kuulub puhtale, täisväärtuslikule ja tervislikule kodutoidule. Mari-Liis Iloveri sulest on varem ilmunud kokaraamatud “Maitsev” ja “Piknikule!”. Loe raamatust lähemalt ka Mari-Liisi toidublogist.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

<< 1 | 2 | 3 >