Kohvik KLAUS, Kalasadama 8, Tallinn

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2013-07-27 21:33:31
Käisime täna päeval Kultuurikilomeetril jalutamas perega. Oli kange tahtmine Kanalas lõunat süüa. Kella 1 paiku aga teatas leti taga seisev rõngastatud-tätoveeritud noormees, et täna neil kokka pole :D ja pakkus üht kuivetunud moega pirukat. Kuna sellest me viieliikmeline perekond söönuks poleks saanud, siis jalutasime tagasi Klausi. Kuna polnud seal varem käinud*, siis võtsime nende klassikuid - tuunikala tsitruseliste ja ingveriga (mees kiitis), pardi austerserviku-köögiviljavokiga (part oli üleküpsetatud, kuigi mitte kõva, ja kaste väga vesine; enam ei võtaks), magusaks valge šokolaadi ja sinihallitusjuustu "fondandi" (mees kiitis heaks) ja külma šokolaadikoogi granadillikastmega (mina kiitsin heaks). Rahvast oli palju ja teenindus viisakas, kuigi aeglasevõitu. Läheks siiski uuesti. * Seal majas olen varem söömas käinud, aga mitte Klausi ajal.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com

Tädi Eevi
Postitusi: 21
Kokaõpilane
2013-11-16 13:33:11
Söögiga kogemused head, aegluse üle võiksin küll ka kurta. Eriti soovitaksin nende talvehooajal pakutavat hõõgveini vms. Täpselt ei mäleta, aga möödunud jõulude paiku viis mingi sedalaadi jook seal mul keele alla. Aga. Suvel. Avastades et kaasa võetud 1a lapsel on kõht ootamatult tühjaks läinud, uurisin, et kas oleks ehk menüüs esinevates toorainetest võimalik midagi lapsele teha. Munaputru kodujuustuga või midagi muud analoogset. Sain vastuseks: "Sellega on väga lihtne, hommikusööki serveerime kuni kella 12ni". Ja kõik. Läksime see peale kogu seltskonnaga minema ja väga kehv emotsioon tuleb sellele kohale mõeldes nüüd. Oleks tõesti oodanud, et vähemalt püütakse mingit lahendust pakkuda, mitte ei osutata tuimalt menüüle ega nendita et jah, kahjuks praegu pole õige kellaaeg.
<< 1 | 2 >