IL COCCODRILLO, Pargi tee 12, Viimsi

Karnivoor
Postitusi: 168
Abikokk
2010-09-15 18:37:48
Viimsi Peokeskusesse on avatud suhetliselt uus koht nimega Il Croccodillo (http://www.kroko.ee). Oleme kaks korda käinud ja siiani rahule jäänud nii toidu kui teenindusega. Esimesel korral mina sõin rostbiifisalatit ja kaaslane pizzat. Rostbiifiga ega artitšokiga (!!) koonerdatud ei oldud. Kaaslase pizza oli samuti väga maitseva ja krõbeda põhjaga. Teine kord sõi kaaslane veisefileed kapparite ja tomatikastmega ja see liha lausa sulas suus. Tõesti, pole ammu nii head liha saanud! Mina sõin oma lemmik pizzat 4 Stagioni, mis samuti pettumust ei valmistanud. Pastad, pizzad muidu kõik alla 100. Ehk mõnus koht, kus palju raha ei kulu :) Minu meelest sobib IL Croccodillo nendesse ruumidesse imehästi (mitte nagu see eelmine restoran) ja tore, et Viimsis on nüüd vahelduseks normaalne koht, kus söömas käia. Kuniks head toitu ja teendindust muidugi jätkub :) Seni ajani aga soovitan!
Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2010-09-15 21:03:05
Käisin ka täna Il Croccodillos ning jäime seltskonnaga täitsa rahule. Minu jaoks oli eelroog natuke kahvatu (tomat-mozzarella ja pestot peale piserdatud), kuid halbu sõnu ei ole. Põhiroaks oli küpsetatud lõhe ahjukartulite, köögiviljadega ja mingi väga hea kastmega. Magusaks oli küpsisetort šokolaadivõõbaga ja vaarikakastmega. Ei olnud liiga magus ning tume šokolaad andis mõnusat mõrkjat maitset juurde.
Kolhoositar
Postitusi: 56
Kokaõpilane
2010-09-16 21:30:04
Koha nimi on il Coccodrillo. Sõnamäng :) Olen kuulnud, et Attimo pizzapoiss, kes lõi kaasa Rucola käimatõmbamisel töötab nüüd seal. Menüügi meenutab Rucola oma.
Veronika
Postitusi: 237
Abikokk
2010-09-17 10:08:32
Heh ongi... :D Ma üldse ei mõelnud, kui nime kirja panin - eks järgmine kord olen tähelepanelikum.
Köögikatake
Postitusi: 239
Abikokk
2010-09-18 13:08:07
Meil sealt ka vägagi positiivne kogemus. Läksime suvel lihtsalt jäätisekokteili jooma aga lõpuks istusime seal mitu tundi, sõime pizzat ja bruchettasid. Teenindus väga meeldiv ja toit maitses ka hästi.

Tee seda, mida armastad ja armasta seda, mida teed.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2012-09-23 14:08:44
Mina olen ka seal paar korda suvel lastega lõuna ajal pitsat söömas käinud. Konkreetsemaks muljetamiseks on nüüd juba hilja, aga teenindus, hinnad ja toit on igati ok olnud. VÕiks ju viriseda, et suvisel ajal on saada oluliselt maitsvamaid tomateid, kui need helepunased, mis me pitsadel olid, aga üldiselt oleme rahule jäänud. Mul on nende number mälus ka, kaks-kolm korda olen ette helistanud, et sooviksid seda-ja-seda pitsat ja selle siis lihtsalt koju kaasa võtnud. Mul meespool keeldub pitsat söömast ja mul aeg-ajalt tekib isu, nii et olen seda võimalust kasutanud, kui mees komandeeringus on :)

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com