LÄHIS-IDA köök

Tädi Eevi
Postitusi: 21
Kokaõpilane
2010-06-09 22:44:54
Et vältida sihitult mööda linna sõitmist, küsin - kas ja kus olete näinud müügil pita leibu. Neid Leiburi omi ntks. Minu lähimas Rimis neid pole kunagi olnud... Ja muid teemakohaseid ideid, retsepte, soovitusi jne ootan muidugi ka :D
Netcat
Postitusi: 1930
Abikokk
2010-06-10 09:10:35
Tädi Eevi:
Et vältida sihitult mööda linna sõitmist, küsin - kas ja kus olete näinud müügil pita leibu. Neid Leiburi omi ntks. Minu lähimas Rimis neid pole kunagi olnud... Ja muid teemakohaseid ideid, retsepte, soovitusi jne ootan muidugi ka :D
Minu lähim Rimi, kui mul lähim Rimi oli, oli Linnu tee Rimi ja seal neid ikka vahest oli. Järve Selveris olen viimati näinud. Aga iga kord, kui olen kaalunud nende ostmist ja lähemalt vaadanud, on need juba poeriiulil hallitanud olnud. Mõnikord päris räigelt. Ühekorra läksin õnge ja läksidki kotist otse prügikasti. Edaspidi olen alati läbi pakendi toodet hoolega uurinud ja polegi õnnestunud osta neid. Niiet peamine soovitus on nende ostmisel väga ettevaatlik olla.

Elu on ebakindel. Söö magustoit kõigepealt.

Pille
Postitusi: 16230
Nami-Nami peakokk
2010-06-10 09:20:08
Tädi Eevi:
Et vältida sihitult mööda linna sõitmist, küsin - kas ja kus olete näinud müügil pita leibu. Neid Leiburi omi ntks. Minu lähimas Rimis neid pole kunagi olnud... Ja muid teemakohaseid ideid, retsepte, soovitusi jne ootan muidugi ka :D
Tädi Eevi, pita-leibu on väga lihtne ise küpsetada - retsept on siin. Rahvusköögi järgi otsides: Araabiamaade retsepte, juudi köögi retsepte, (veidi kaugemal küll, aga kulinaarselt samasse kanti) Maroko köögi retsepte ja Türgi köögi retsepte. Nami-Nami Liibanoni mezze-õhtul tehtud toidud on saadaval siin.

Nami-Nami.ee ja Nami-Nami.blogspot.com